Jarní boje se budou odehrávat stejně jako v zimě na Winter Cupu v tělocvičně Základní školy na Dvořákově okruhu. Kapacita turnaje je znovu 15 družstev.

Týmy se opět mohou těšit na ceny pro hráče, říznou dechovku, zkušenou hlasatelku, občerstvení v bufetu, licencované rozhodčí a další skutečnosti neodmyslitelně patřící ke každému Orca Cupu.

Základní informace o turnaji:

hraje se systémem tři hráči v poli, jeden gólman

délka zápasu je 2 x 7,5 minut hrubého času (ve finále 2 x 10 minut)

od čtvrtfinále (včetně) se posledních 30 vteřin zápasu měří na čistý čas

oficiální pravidla jsou přizpůsobena velikosti haly a délce zápasu

první den se odehrají základní skupiny, druhý den play-off a zápasy o umístění

týmy budou v základních skupinách rozděleny do dopoledního nebo odpoledního programu, aby se každému zmenšily pauzy mezi zápasy

Herní systém:

tři skupiny po pěti účastnících (skupina A startuje od 9:00, skupina B od 12:40, skupina C od 16:20)

čtyři týmy z každé skupiny postupují do play-off (vítězové a nejlepší tým z druhých míst přímo do čtvrtfinále, ostatní budou nasazeni dle výsledků ze základních skupin do předkola rozhodují kritéria v tomto pořadí: celkový počet dosažených bodů, rozdíl skóre, počet vstřelených branek, los)

týmy, které vypadnou z předkola, se utkají ve vyřazovacím minipavouku o 9.-12. místo, týmy vypadnuvší ze čtvrtfinále se pak utkají stejným systémem o 5.-8. místo

- nepostupující týmy ze základních skupin se utkají ve vzájemných zápasech v play-down

Losovací aktiv:

Losování turnaje se uskuteční opět online ve čtvrtek 10. května 2012 od 20:00. Více informací se dozvíte přibližně dva týdny před začátkem turnaje.

Startovné za jeden tým činí 1200 Kč.

Znovu bude rovněž vybírána vratná kauce, která činí 500 Kč. Podmínkou vaší účasti je její složení při prezentaci. Kauce nebude vrácena v případě, že tým odjede v průběhu turnaje a znemožní tak jiným družstvům odehrát plánované zápasy a nebo pokud tým poškodí některé ze zařízení, kde se turnaj pořádá.

Přihlášky směřujte na: peths@centrum.cz (bude Vám obratem potvrzeno její přijetí). Pro případné dotazy můžete rovněž využít telefon 777 207 805. Uzávěrka přihlášek je 30. dubna 2012.

Podmínkou účasti na turnaji je zaslání soupisky a zaplacení startovného do 6. května 2012. Počet týmů je omezen a čím dříve se přihásíte a zaplatíte, tím lépe pro vás. Startovné můžete zaplatit buďto hotově, nebo převodem na účet u ČSOB č. 153124477/0300. Do zprávy pro příjemce vepište OSC + název vašeho týmu. (mp)