Svěřenci krnovských trenérů Antonína Plánovského a Jiřího Pleváka vybojovali ve středečním kole na ledě Horního Benešova cenné dva body za těsné vítězství 4:3. O další body budou bojovat v dnešním podvečeru na domácím ledě krnovského zimního stadionu Krystal.

Od 17. hodiny přivítají druhý tým tabulky Kopřivnici. „Vítězství v Horním Benešově nás samozřejmě těší a povzbudilo nás. Chtěli bychom na něj navázat i v sobotním domácím zápase,“ prozradil kouč krnovského celku.

„Kopřivnice je těžký soupeř, ale myslím, že když podáme bojovný výkon, tak můžeme uspět,“ dodal.

Krnov pro nadcházející zápas opět využije některé mladé hráče z juniorského družstva. Spoléhá však tradičně na zkušenost v podání klíčových hráčů týmu. „A také na naše diváky, kteří nás podporují a pomáhají nám,“ doplňuje ještě trenér Krnova.

Příliš se nedaří ani Hornímu Benešovu, který v posledních sezonách hrál velmi dobrý hokej na špici tabulky. Po odchodu některých opor se však do týmu vloudila i marodka, svěřenci kouče Marka Harazima se potácí až na pátém místě soutěže.

V neděli zamíří na led nevyzpytatelné Studénky. „Trápí nás zranění, ale i tak si vytváříme v utkáních spoustu šancí. Proměňování je bohužel zatím naší velkou slabinou,“ zaznělo z lavičky Horního Benešova.