V sobotu sehrál na domácím ledě duel s ambiciózním celkem HC RT Torax Poruba, který po velmi dobrém výkonu a střeleckých hodech v poslední třetině vyhrál přesvědčivě 12:2. O branky domácích se podělili Jakub Kylnar 3, Matěj Trávníček 3, Vítězslav Kret 2, Dalibor Salát, Lubomír Frank, Stanislav Harabiš a Marek Kaša.

HK Krnov - HC RT Torax Poruba 12:2 (2:0, 2:0, 8:2)

Branky Krnova: Kylnar 3, Trávníček 3, Kret 2, Salát, Frank, Harabiš, Kaša

O den později, v neděli, pak malí krnovští borci zavítali na led vedoucího mužstva soutěže, HC Nový Jičín. V utkání o první místo zaskočili hosté z Krnova soupeře aktivní hrou a ujali se vedení v utkání brankou Adama Zouhara po spolupráci s Jakubem Kylnarem. Domácím se však v první třetině ještě podařilo vyrovnat, a první třetina tak skončila poměrem 1:1.

Začátek druhé třetiny však krnovským utekl a novojičínští se ujali vedení brankou v jednadvacáté minutě. Hra se postupně opět vyrovnala a brankové příležitosti se rodily na obou stranách. Bohužel to byli opět domácí, kteří v rozmezí dvaceti pěti sekund ve 40. minutě utekli na rozdíl tří branek a po dvou třetinách tak svítilo na ukazateli skóre 4:1 pro domácí.

Tento moment byl pravděpodobně rozhodujícím faktorem celého utkání. V poslední části hry Krnovští nesložili zbraně a po mírné herní převaze snížili ve 45. minutě střelou Stanislava Harabiše na 4:2. Poslední slovo však měli opět domácí, kteří využili jedno z mála zaváhání krnovského gólmana Jindřicha Ovčáčka. Ten ale jinak chytal vynikajícím způsobem a bez nadsázky lze říci, že předvedl jeden za svých letošních nejlepších výkonů v sezóně. Skóre se pak již, přes několik šancí, do konce utkání nezměnilo a krnovští mladíci tak podlehli domácímu Novému Jičínu 2:5.

HC Nový Jičín - HK Krnov 5:2 (1:1, 3:0, 1:1)

Branky Krnova: Zouhar, Harabiš

HK Krnov: Ovčáček Pustka, Burian, Kylnar, Zouhar, Kaša, Salát, Harabiš, Kret, Frank, Ščudla, Trávníček, Jelínek, Kocián, trenér: Daniel Kylnar (dk)