Frýdečtí vystrkovali růžky

V dohrávce ligy mladších žáků tentokráte na domácím ledě v Horním Benešově se představilo proti mladým krnovským hokejistům družstvo Frýdku-Místku. Celkový výsledek by nasvědčoval jasnému průběhu utkání. „Je potřeba si sportovně přiznat, že hlavně v začátcích třetin byli hosté víc než vyrovnaným soupeřem. V úvodu druhé třetiny naše družstvo výrazně podržel svými zákroky brankář Jindra Ovčáček,“ popisoval utkání krnovský trenér Daniel Kylnar.

Krnovští vedli po první třetině pouze 2:1, ve druhé části se jim však podařilo vsítit čtyři góly a ani jednou neinkasovat. Poslední část pak byla v režii hostů, ale Krnováci už si vítězství vzít nedali.

HK Krnov HC Frýdek-Místek 8:4 (2:1, 4:0, 2:3)
Branky Krnova: Jakub Kylnar 2, Vítězslav Kret 2, Matěj Trávníček 2, Michal Mališ, Marek Kaša
HK Krnov: Ovčáček Pustka, Burian, Kylnar, Zouhar, Mališ, Salát, Harabiš, Kret, Frank, Kaša, Jelínek, Trávníček

V Karviné jasná záležitost hostů

Poslední střetnutí starého roku čekalo krnovské mladší žáky na ledě Karviné, kam si jeli jednoznačně pro tři body. V celém průběhu zápasu bylo jasné, kdo je na ledě pánem.

„Naše družstvo splnilo roli favorita a po celé utkání bylo lepším týmem s výraznou převahou v poli. Jen díky výbornému výkonu domácího brankáře nebylo celkové skóre na konci utkání výraznější ve prospěch krnovských borců,“ uvedl k utkání kouč HK Krnov Daniel Kylnar.

Střelecky se v tomto utkání nejvíce prosadil Hugo Haas, který zaznamenal dokonce šest branek, dva góly ještě přidal Adam Zouhar.

SK Karviná HK Krnov 2:8 (0:4, 1:2, 1:2)
Branky Krnova: Hugo Haas 6, Adam Zouhar 2
HK Krnov: Ovčáček, Květoň Burian, Pustka, Kylnar, Zouhar, Haas, Salát, Harabiš, Kret, Ščudla, Frank