„Byli jsme všichni ve velkém očekávání. Věřili jsme, že si budeme hokeje všichni užívat. Místo toho se ale odehrál jeden zápas, a to bylo vše,“ povzdechl si manažer HK Krnov Michal Pokorný. „Tajně jsme doufali, že budeme mít slušně zaplněnou arénu. Snad se všechno během roku zlomí a nová sezona už začne v normálním režimu,“ přeje si krnovský manažer.

Že by se letošní ročník dohrál, tomu příliš nadějí nedává. „Vše bude záležet na tom, co dovolí nebo nedovolí aktuální situace. Osobně si myslím, že pokud se nezačne dokonce ledna, tak nemá smysl soutěž dohrávat. Otázkou jsou taky zimní stadiony, protože ty jsou momentálně bez ledu,“ přemýšlí nahlas Michal Pokorný.

Krnovští hokejisté trénují individuálně. „S řadou hráčů i trenérem jsem v kontaktu. Fyzičku si udržují, když to je šlo, chodili si zahrát hokej do Bruntálu, kde je nezastřešený zimák,“ poznamenal manažer Strojosvitu.

Co se týká ekonomiky, tak k této stránce Michal Pokorný řekl: „Letošní sezona je vcelku v pohodě. Hokej se nehraje, náklady nemáme. Otázkou je ale nový ročník. Nevím v jaké finanční kondici budou naši partneři, zda nám zůstanou věrní. Druhým aspektem je, jak bude celkově hokej na nižší úrovni vypadat, kolik týmů bude hrát, a to i třeba ve druhé lize.“