První utkání domácích hráčů proti Černým vlkům skončilo jednoznačným vítězstvím Krnova. A-tým zdolal soupeře výsledkem 14:4 a béčko posléze také dvojciferným skóre v poměru 13:5.

Ve druhém utkání si družstvo Krnova B bez větších problémů poradilo se stejně starým soupeřem z Karviné. Karvinský B-tým zdolalo v poměru 15:7.

Utkání družstva HK Krnov A už ale tak jednoznačně nevypadalo. Krnovští sice dali první branku utkání, první třetinu ale prohráli 2:1. V prostřední části hry domácí hru vyrovnali a druhá třetina skončila spravedlivou remízou 3:3. Karvinští ve druhé periodě hru přitvrdili, z čehož plynuly střety mezi hráči a drobnější potyčky na ledě. Poslední část utkání začali Krnovští výborně, Karviná však dvěmi brankami během jedné minuty zápas otočila na stav 6:4. Domácí borci však nezahodili flintu do žita a bojovali až do konce utkání. Ve 43. minutě Marek Vojkůvka proměnil samostatný nájezd po odpískaném faulu. O minutu později již bylo vyrovnáno. Neskutečným kouskem se o to postarala Hana Haasová, která získala puk před vlastní brankou, projela celým hřištěm a krásným zakončením srovnala na zasloužených 6:6. Za předvedený výkon, bojovnost a pěkný sportovní zážitek si zaslouží pochvalu a poděkování oba dva krnovské týmy.

Branky HK Krnov A: Vojkůvka 7, Haasová 5, Zelenka 5, Šimon 3.

Branky HK Krnov B: Kovář 9, Haničák 8, Zelinka 6, Žižka 3, Simichanidis 1, Rychtařík 1

HK Krnov A: Eierschmalz, Vojkůvka, Zelenka, Tuček, Haasová, Šimon, Panáček

HK Krnov B: Zelinka, Rychtařík, Haničák, Simichanidis, Žižka, Kovář. (dz)