Již v pátek od 18.00 hodin nastoupí junioři k důležitému prvnímu zápasu skupiny o udržení proti týmu Kroměříže.

„Čeká nás nadstavbová část prvoligové juniorské soutěže o udržení. Potýkáme se celou sezonou s marodkou a ještě stále nemáme mužstvo zcela pohromadě. Potřebujeme pro záchranu juniorské první ligy uhrát alespoň čtyři body. Především nechceme ponechat nic náhodě. V neděli bychom měli hrát v Havlíčkově Brodě, ale kvůli krasobruslařské akci není jisté, zda se zápas uskuteční“, říká krnovský kouč Antonín Plánovský.

V sobotu vyjedou na ledovou plochu k zápasu krajské ligy hráči prvního mužstva HK Krnov. Od 17.00 hodin se na krnovském ledě představí hráči SK Karviné, kteří bojují o účast ve finálové čtveřici.

Hokejisté Krnova mají na čele tabulky krajské ligy náskok pěti bodů na druhý Horní Benešov a velmi dobrou výchozí pozici pro zbytek soutěže. I proto bude sobotní utkání pro domácí kolektiv hodně důležité.

„Do konce základní části schází jen pět kol a nechtěli bychom pětibodový náskok na čele tabulky prohospodařit a ztratit jej. K utkání nastoupíme s největší pravděpodobností bez Hudečky, ale budeme hrát na vítězství. Do play off chceme jít z prvního místa“, dodává trenér Plánovský k sobotnímu zápasu proti Karviné.