Na úvodní trefu zápasu se tentokrát nemuselo čekat dlouho. Rovnou po úvodním buly se chopil kotouče Bolek Dočkal, projel obranou hostů a v 9. vteřině poslal domácí do vedení. Další minuty přinesly trvalý tlak domácího týmu, hráči Českého Těšína se jen sporadicky dostávali z vlastního obraného pásma.

Krnovskou převahu přetavil v další branku nejdříve v 5. minutě Platzek, o další dvě minuty později se trefil Michalčík. Dominantní třetinu krnovských brankově uzavřel střelou od modré Pavlík, 4:0.

Druhá třetina přinesla stejný obrázek hry jako ta úvodní. Soupeř se sice poprvé v zápase prosadil a z nařízeného trestného střílení snížil na rozdíl tří branek, to však bylo ze strany Českého Těšína vše. „Kluci si vytvářeli jednu gólovou příležitost za druhou a jenom výborný výkon hostujícího brankáře držel Těšín nad vodou," povídal krnovský kouč Michal Piskoř.

V rozmezí mezi dvacátou a třicátou minutou se však přece jen prosadili domácí útočníci. Postupně se trefili Dočkal, Michalčík a Záhumenský. Domácí tým tak do šaten odcházel s vedením 7:1. V závěrečné části si s chutí hrající Krnov pořádně zastřílel. „Soupeře jsme skoro nepustili za červenou čáru a z mnoha šancí vytěžili šest branek," pochvaloval si Piskoř.

Další domácí zápas odehrají čtvrťáci HK Krnov mládež v neděli 25. ledna od 12.45. Soupeřem jim bude HC Slezan Opava.

HK Krnov mládež - TJ Slavoj Český Těšín 13:3 (4:0, 3:1, 6:2)
Branky: Platzek 3, Boleslav Dočkal 2, Michalčík 2, Cileček 2, Pavlík 2, Záhumenský, Pavel Dočkal
HK Krnov mládež: Matěj Haničák - Sovadina, Boleslav Dočkal, Michalčík, Vítů, Rybář, Cileček, Záhumenský, Schoppik, Pavlík, Pavel Dočkal. Trenér: Michal Piskoř