Muži

HK Krnov vers. HC Kopřivnice 3:8 (1:4, 0:2, 2:2)

Jako přes kopírák odehrálo svůj druhý domácí zápas družstvo mužů.Tak jako proti Hornímu Benešovu, nestačili zachytit úvodní nástup hostů. Na rozdíl od předchozího zápasu, který stačili srovnat a sahali po vítězství, v tomto utkání si ho hosté nenechali vzít.

Junioři

HK Krnov vers. HC Minor 2000 Přerov 5:4 (1:2, 1:1, 3:1)

V prvním domácím zápase naši ligoví hráči uvítali hosty z Přerova. Od prvních minut bylo jasné, že se Krnováci chtějí před domácím publikem vytáhnout a tomu také „bohužel“ odpovídalo prvních pět minut utkání. V těch se ujali vedení, ale zhruba od páté minuty to vypadalo, jako by naši odešli z ledu a na něm zůstal pouze jeden tým. Hosté převzali iniciativu a do konce třetiny otočili stav i vývoj zápasu na svou stranu.

V prostřední části hry si Přerované udržovali stále byť jednobrankový, ale přece jenom náskok. To, co se v kabině domácích dělo po druhé třetině, ví asi jen hráči a trenér Plánovský. Každopádně na led vyjelo úplně nové mužstvo, bojovně naladěné a s touhou poprat se o premiérové vítězství. Krnované strhli vedení na svou stranu a vedení udrželi až do závěrečné sirény. Mužstvo juniorů si tak připsalo první výhru v nové soutěži.

Branky Krnova: Filip 2, Planý, Pavlica, Maléř.

HC Orlová vers. HK Krnov 6:6 (1:0, 3:3, 2:3)

V nedělním zápase na orlovském ledě byl vývoj zápasu velmi podobný tomu pátečnímu. Domácí odskočili v průběhu zápasu krnovským juniorům až na rozdíl tří branek a za stavu 4:1 to začalo s Krnovem vypadat špatně. Vnitřní síla tohoto mančaftu je však velmi silná a Krnované bojují vždy až do posledního hvizdu. O tom se na konci utkání přesvědčili i Orlovští, když po šedesáti minutách svítil na světelné tabuli k jejich velkému zklamání stav 6:6. Naopak pro Krnov je bodový zisk z ledu soupeře velkým povzbuzením.

Branky Krnov: Miškov 2, Filip, Kostovský, Křesťan, Pavlica

Dorost

HK Krnov vers. SK Karviná 0:7 (0:2, 0:3, 0:2)

Jednoznačný vývoj mělo první domácí utkání krnovského dorostu. Ten nestačil na favorizovaný celek Karviné. Ta si tak přijela do Krnova pro povinné body a bez problémů je také získala, když Krnov nekladl vážnější odpor.

Přípravka

HC Studénka vers. HK Krnov 0:3 (0:0, 0:0, 0.1, 0.2)

Svého prvního vítězství se ve své dosavadní kariéře dočkala většina z nejmenších hokejistů, kteří reprezentují budoucnost krnovského hokeje. Po velmi napínavém utkání, ve kterém se vše podstatné odehrálo v druhé polovině utkání, dokázali krnovští mladíci zápas dotáhnout do vítězného konce, a získat tak první cenné body do tabulky. První nulu v soutěži si také připsal gólman Němec, střelecky se zaskvěl Mališ, autor dvou branek.

Branky: Mališ 2, Kollár.