„Je to smutné, ale je to tak. Ani ve snu by mě nenapadlo, že do října stihneme odehrát jediný zápas,“ poznamenal krnovský manažer Michal Pokorný. „V přípravě jsme nehráli ani jeden. S Těšínem bylo utkání odloženo na požádání soupeře s béčkem Jičína jsme odložili my. Hokej se má hrát pro diváky a ne pro prázdné tribuny,“ podotkl manažer.

Stadion sice mrazí led, ale jinak je na základě nařízení vlády uzavřen. „Nevidím to dobře. Podle mě se do Vánoc hrát nebude, otázkou je, co bude dál. Zda budou vůbec termíny pro dohrání. Jsme amatéři, nemůžeme hrát středy – soboty,“ řekl Pokorný. „Navíc hráči nebudou moci naskočit hned do zápasu, budou potřebovat nějaký čas na trénink. Neočekávám, že by Technické služby dělaly led třeba do května,“ doplnil.

Malou výhodou může být fakt, že krnovští hokejisté nehrají za finanční odměny. „Problémy s platy řešit nemusíme. Ale finanční výpadech od partnerů pociťujeme,“ přiznal Michal Pokorný, který zároveň členem klubového výboru. „Dle mého osobního názoru a jak vidím vývoj situace, tak se už letošní sezona nerozběhne,“ uzavřel.