Frýdek je sice v tabulce až sedmý, ale vzhledem k tomu, že je to béčko, jedná se o nevyzpytatelného soupeře. „Čekal jsem těžký zápas. Frýdek má v kádru spoustu juniorů a hráčů, kteří se nevejdou do první ligy,“ hlásil lodivod HK Krnov Pavel Hulva.

První třetina skončila bez branek. V té druhé otevřel v přesilovce gólový účet duelu Kryštof Beneš. To ale bylo ze strany domácích vše.

Třetí část hry totiž patřila Rysům. Ti nejprve vyrovnali gólem Valíčka, a když už se zdálo, že půjde zápas do prodloužení, tak chvíli před koncem využil početní výhodu Fiala. Pojistku navíc přidal trefou do odkryté klece Darion.

„Zlomovým momentem byla neproměněná přesilovka 5 na 3, pak jsme byli potrestáni. Byl to takový tvrdý, nepohledný hokej. Po třech výhrách se silnými celky jsme bohužel prohráli se slabším týmem, ale tak to holt občas bývá,“ povzdechl si šéf krnovské lavičky Pavel Hulva.

Krnov- Frýdek-Místek B 1:3 (0:0, 1:0, 1:3)

Branky a nahrávky: 23. Beneš (Tichý, Polok) – 46. Valíček (Fojtík), 59. Fiala (Valíček), 60. Darion (Valíček). Rozhodčí: Hladík – Chamrád, Tkáč. Vyloučení: 6:9. Využití: 1:0. V oslabení: 0:1.

Krnov: Mužík (Wittek) – Snigirevs, Slavík, Bednárek, Dohnal, Galvas, Tichý – Kylnar, Závodník, Ševčík, Kostovský, Hudečka, Hon, Beneš, Michálek, Vlašánek, Polok, Havlíček. Trenér: Pavel Hulva. 

Břidličná v parádním zápase přehrála Fulnek