„V první polovině zápasu to nebylo z naší strany dobré. Chyběla mi u kluků jiskra,“ svěřil se trenér Krnova David Galvas. „Už v první dvacetiminutovce jsme inkasovali branku. Ta ale nebyla uznána, čemuž se divil celý zimák. Za mě to gól měl být,“ uznal domácí stratég.

Město Albrechtice hostilo halový Anděl Cup
Halový Anděl Cup ovládly Petřkovice, Rýmařov skončil druhý

Strojosvitu se nevedlo ani začátku druhé části. Během jedné minuty dokonce dvakrát inkasoval. „Dva rychlé góly nás ale nakoply. Naše hra šla najednou nahoru,“ těšilo Davida Galvase. Kubík snížil na 1:2 a ve 40. minutě vyrovnával na 2:2 Kysela.

Ve třetí třetině už na ledě kraloval Strojosvit. „Jasně jsme ovládli dění na ledě. Třetí třetina už byla podle mého gusta,“ byl rád bývalý extraligový obránce. „Musím ale říci, že Český Těšín hrál dobře. Rozhodně nepatří do spodních pater tabulky,“ míní David Galvas.

HK Krnov – Wolves Český Těšín 5:2 (0:0, 2:2, 3:0)
Branky a nahrávky: 32. Kubík (Slavík), 40. Kysela (Baďura, Weiss), 45. Michálek (Hradil, Dohnal), 53. Beneš (Dohnal, Kostovský), 58. Peterka (Ševčík) – 22. Chmiel (Malíř), 22. Malyjurek (Smuž, Procházka).
Krnov: Kolbert – Kysela, Zouhar, Slavík, Kocián, Hon starší, Ševčík, Dohnal – Baďura, Kubík, Havllíček – Weiss, Peterka, Hudečka – Kostovský, Michálek, Beneš – Hradil, Rybka, Hon mladší. Trenér: David Galvas.