„Vyhráli jsme základní část, chtěli jsme do finále, bohužel se nám to nepodařilo,“ povzdechl si trenér Krnova Pavel Hulva. „Uznávám sílu soupeře, hrál dobře. Vyřazení mě ale mrzí kvůli hráčům, skvělými divákům a také lidem, co hokej v Krnově dělají,“ pokračoval zkušený stratég.

Středeční bitva připomínala šachovou partii. První třetina byla téměř bez šancí. „Oba týmy vycházely z dobré defenzivy,“ konstatoval Pavel Hulva. Ve druhé části šli domácí do vedení. V přesilovce se trefil Svoboda. Následně mohli vedení navýšit Michálek se Svobodou, avšak ani jeden se ze skrumáže nedokázal prosadit.

Ve třetí třetině hráli Býci čtyřminutovou přesilovku a v jejím konci srovnal Dýrr. Další šance už k vidění nebyly. Ve třetí minutě nastavení, šli Karvinští do přečíslení Vaštík s Orságem a prvně jmenovaný trefil hostům postup. „Na rozhodčí si nestěžuji. Naše fauly byly, i když v některých momentech soupeřovi hráči vypadali jako skokani. Nicméně na druhé straně, byly zákroky na nás přehlíženy. Vrcholem všeho bylo, když zamnou přijel rozhodčí, řekl mi, že to faul asi byl, že se omlouvá, ale, že to neviděl. Přitom pískali dva hlavní,“ zlobil se Pavel Hulva.

Krnovští hokejisté proti Karviné.

Krnov – Karviná 1:2 p.p. (0:0, 1:0, 0:1- 0:1)

Branky: 27. Svoboda (Tichý, Polok) – 46. Dýrr (Deutsch, Orság), 63.Vaštík (Orság).

Krnov: Kober - Mosler, Tichý, Galvas, Kysela, Bednárek, DohnaL, Hon – Svoboda, Polok, Weiss – Tošenovjan, Michálek, Kostovský – Havlíček, Kubík, Ševčík – Kosina. Trenér: Pavel Hulva.