HK Krnov – HC Uherské Hradiště (junioři) 5:4 (1:2, 1:2, 3:0)

Domácí stejně jako v pátečním zápase s Kometou zaspali úvod a tentokráte již v 1. minutě inkasovali. Počáteční aktivita hostů slavila úspěch i v 8. minutě, kdy vstřelili do sítě Krnova druhý gól. V dalším průběhu se hra vyrovnala a v 10. minutě korigoval Křesťan. Krnovští měli v dalším průběhu možnosti k vyrovnání, ale hrozili také hráči Hradiště. Stav se ale do první přestávky neměnil.

Také úvod prostřední části vyšel hostům. Hned ve 22. minutě znovu odskočili na rozdíl dvou branek. Krnované nechtěli před vlastními příznivci prohrát a bojovali o výsledek. Vyplatilo se jim to ve 33. minutě, ve které se gólově prosadil Filip. Uherské Hradiště úvodní dvě třetiny zvládlo výborně a dvě minuty před druhou přestávkou se opět střelecky prosadilo. Před závěrečnou třetinou tak neměli domácí junioři při dvoubrankovém manku lehkou úlohu.

Krnovský tým v úvodní desetiminutovce poslední třetiny vytvořil velký tlak. Hned ve 41. minutě vrátil domácí do zápasu Křesťan. O další čtyři minuty později již bylo vyrovnáno a z gólu se radoval Filip. Nápor domácího týmu pokračoval, v polovině poslední části krnovský Vlček dostal svůj tým do vedení a domácí své vydřené vedení již nepustili. Vítězstvím výrazně posílili krnovští junioři naději na udržení.

Další utkání prvoligové soutěže sehraje Krnovští v pátek 1. března na ledě Komety Brno a hned v neděli 3. března od 10.30 hodin se pak představí opět na svém zimním stadionu, kde přivítají HC Pelhřimov.

Branky: Křesťan 2, Filip 2, Vlček, sestava: Pluskal (41. Dobřanský) - Ševčík, Bolácký, Miškov, Filip, Pavlica – Heget, Mrkva, Slanina, Kostovský, Křesťan – Michálek, Kaštovský, Planý, Vlček, Skopal – Kondrát, trenér: Tonda Plánovský, vedoucí: Honza Kostovský.