Oproti prvnímu zápasu krajské ligy dostal v krnovské brance přednost Antonín Mužík před Jiřím Novákem. „Jirka byl sice proti Benešovu střídán, ale nechytal vůbec špatně. Na brankářském postu jsme výrazně omladili a chceme, aby chytali oba gólmani, proto teď nastoupil Tonda," uvedl důvod Piskoř a dodal: „Samozřejmě s námi trénuje i Roman Šlupina, ale monentálně dostali přednost mladí." A Antonínu Mužíkovi utkání opravdu vyšlo.

Krnovští začali lépe, když se v deváté minutě trefil Holeš. „Hlavně jsme chtěli vstřelit úvodní gól, abychom nemuseli hned dotahovat," říkal trenér HK Krnov. Jenže vedení netrvalo ani dvě minuty a Studénka srovnala na 1:1.

Od druhé části měli domácí utkání pod kontrolou a také dvakrát skórovali. Nejprve ve čtyřiadvacáté minutě Pavel Michálek, sedm minut po něm upravil Michal Tošenovjan na 3:1. V závěrečném dějství se Studénka ještě pokoušela s vývojem něco udělat, ale narážela na výborného gólmana Mužíka. Navíc ve čtyřicáté čtvrté minutě navýšil skóre Kubík. Hosté devět minut před koncem snížili a v závěru se pokoušeli o power-play. Definitivní podobu výsledku, 5:2, dal Jan Weiss.

„Jsme rádi, že se nám druhé utkání povedlo. A každým zápasem to bude lepší, přece jen jsme před soutěží neodehráli ani jeden přípravák, takže se potřebujeme pořádně sehrát," hodnotil Michal Piskoř a pokračoval: „V posledních letech byla naší slabinou obrana, ale tu jsme dost zkvalitnili. Minimálně na půl roku přišel z Kanady Faksa. Navíc až se uzdraví Jarda Bednárek, bude konkurence beků ještě větší," pochvaloval si kouč Krnova a nakonec dodal:

„Teď hrajeme až za čtrnáct dní, tak ještě potrénujeme. Snad se nám uzdraví Dan Vrábel, kterého škaredě zranil hráč Horního Benešova. On tam předtím hrál, teď se dohodl s námi, a soupeř po něm v prvním zápase neustále šel. Byl to zbytečný faul na konci zápasu."

HK Krnov – Studénka 5:2 (1:1, 2:0, 2:1)
Branky a asistence Krnova: 9. Holeš (Závodník), 24. Pavel Michálek (Vysloužil), 31. Tošenovjan, 44. Kubík (Pavel Michálek, Vysloužil), 60. Weiss
HK Krnov: Mužík – Tomáš Michálek, Matušinský, Žídek, Faksa, Hon, Vysloužil – Tošenovjan, Pavel Michálek, Kubík – Kostovský, Weiss, Pavlica – Holeš, Rybka, Závodník. Trenér: Michal Piskoř