Družina trenéra Pavla Hulvy prožila na bohumínském ledě úvod snů. Než se domácí stačili rozkoukat, prohrávali v jedenácté minutě 0:3. Za zmínku stojí hlavně třetí gól Havlíčka. „Tichý vytáhl puk, následně vyčkával na vhodný moment, nahodil na zadní mantinel, kde kotouč převzal Polok a vzápětí jej předložil Havlíčkovi před prázdnou bránu. Šlo opravdu o krásný hokejový moment,“ komentoval už zmíněný Pavel Hulva. Bohumín to ovšem nepoložilo. Ještě do konce třetiny se mu povedlo snížit na rozdíl jediného gólu, jedenkrát se přitom prosadil v oslabení.

Po druhé třetině dokonce bylo vyrovnáno na 4:4, což hosty trochu znervóznilo. Během třiačtyřicáté minuty však skórovala krnovská posila Kilnar a když později přidal další trefu Vlašánek, bylo o výhře téměř rozhodnuto. Vítězství Krnova pečetil v závěru Polok. „Bylo to pro nás velmi těžké utkání, jelikož Bohumín má k dispozici výborný útočný tým. Troufnu si říct, že opět slavil úspěch náš kolektivní výkon,“ komentoval kouč hostujícího výběru Pavel Hulva a ještě ocenil jednotlivce: „Skvěle nám zachytal Víťa Kober. Opravdu nás podržel. Pochvalu zaslouží i Roman Ševčík. Podle metriky hokejových bojovníků Radegast indexu by v zápasu kraloval. Na ledě nechal všechno a do zápasu vložil své maximum.“

Bohumín – Krnov 4:7 (2:3, 2:1, 0:3)

Branky a nahrávky Krnova: 6. P. Michálek (Tošenovjan, Vlašánek), 6. Kubík (Kilnar), 11. Havlíček (Tichý, Polok), 21. Vlašánek (Galvas, P. Michálek), 43. Kilnar (Svoboda, Vysloužil), 55. Vlašánek (P. Michálek), 60. Polok (Kysela, Kober).
Krnov: Kober – Kysela, Tichý, Galvas, Ševčík, Vysloužil, Dohnal – Havlíček, Polok, Weiss – Vlašánek, P. Michálek, Tošenovjan – Kosina, Kilnar, Kubík – Svoboda, Kostovský. Na střídání: Mužík. Trenér: Pavel Hulva.