Jejich zimní fazonu odnesl i donedávna druhý Uničov. Klíčová bitva o čelo krajské tabulky, jak před zápasem avizoval krnovský kouč, skončila poměrně hladkým vítězstvím domácího mužstva 5:1.

„Ale nenechte se zmást!“ upozorňoval kouč Plánovský.

Vysoký výsledek napovídá o bezstarostné přestřelce, důležité vítězství však Krnov stvrdil až v samém závěru utkání. „První dvě třetiny byly velmi vyrovnané, šance na obou stranách. Měli jsme jich sice víc, ale nedařilo se nám je proměnit. Lepší jsme byli až na konci,“ líčil.

Byl to už druhý nesmírně cenný skalp během necelého měsíce. Ještě před Uničovem přestřílela Plánovského družina vedoucí Studénku. Postupové ambice však podtrhuje skvělá bilance osmi zápasů bez porážky. A především střelecká potence. Vždyť za poslední čtyři utkání krnovští dorostenci nasázeli soupeřům 30 branek. To činí výborný průměr sedmi a půl gólu na zápas!

„Bilance je to dobrá, ale jestli chceme opravdu něco udělat pro to, abychom skončili na prvním místě, tak nesmíme prohrát žádný zápas!“ řekl Plánovský. Krnov postupuje pomalými krůčky k postupu do kvalifikace o ligovou soutěž. Z celku, který se ještě na začátku října krčil na chvostu krajského přeboru, se stala šelma, jež směřuje vzhůru.

Nezastavila jej jak Studénka, tak ani Uničov, dva přímí soupeři v bitvě o čelo tabulky. A pokud budou Plánovského svěřenci pokračovat ve stejném rytmu, první příčka je zřejmě nemine. Ostatně z druhého místa v soutěži mají vedoucí Studénku prakticky na dostřel: dělí je od sebe totiž jediný bod.

Do karet hraje krnovskému týmu i los dorostenecké soutěže. Nadcházející kvarteto zápasů by mělo být jednoznačnou záležitostí. Tedy za předpokladu, že Krnov nesleví ze svých výkonů. „Nesmíme usnout na vavřínech a dál hrát s cílem dotáhnout to na první flek,“ zakončil Plánovský.

#nahled|https://g.denik.cz/75/f6/krbr_tabulka_krajsky_prebor_hokej_19kolo_adm350.jpg|https://g.denik.cz/75/f6/krbr_tabulka_krajsky_prebor_hokej_19kolo.jpg|Tabulka Krajského hokejového přeboru po 19. kole.#