Junioři Krnova si připsali cenné vítězství

Krnov - Po dvou porážkách s favority finálové skupiny první juniorské ligy Jihlavou a Havlíčkovým Brodem si Krnovští připsali výhru. Krnovští junioři přivítali na svém ledě hokejisty Přerova.

26.1.2009 1

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Jiří Stanovský

Domácí hokejisté chtěli přerušit sérii dvou porážek po sobě a nastoupili do zápasu s přerovským týmem s odhodláním. V prvních dvaceti minutách se jim ale hra podle představ nedařila. Již ve třetí minutě si počínala krnovská obrana až příliš nedůrazně a hosté zblízka překonali domácího brankáře Kolberta. Domácí se ani nevzpamatovali z úvodní inkasované branky a ještě v téže minutě se Přerovští prosadili podruhé.

Dva slepené góly přerovského týmu poznamenaly další vývoj první části. Krnovští junioři pokračovali v nedůrazném výkonu a v jejich hře byla často nezodpovědnost. Hosté toho využívali, ale naštěstí se střelecky i díky spolehlivě chytajícímu domácímu gólmanu neprosazovali.

Ve třinácté minutě se krnovský juniorský tým konečně dočkal. Kondrát objel hostující branku a z bočního kruhu pro vhazování střelou pod lapačku brankáře hostů vrátil domácí do utkání. Do konce první části se hrál oboustranně vyrovnaný hokej, ale gólu se příznivci nedočkali ani na jedné straně.

Po domluvě v kabinách se výkon krnovských juniorů od zahájení prostřední části viditelně zlepšil. Potvrdilo se to ve čtyřiadvacáté minutě. Miškov po vyhraném buly přihrál přímo Kostovskému a ten vydařenou střelou do šibenice hostující svatyně vyrovnal. Krnovští hokejisté měli navrch herně a i po stránce aktivity.

Hosté byli pod tlakem. Ve třicáté minutě mohl posunout domácí poprvé do vedení v zápase Mrkva, ale samostatný nájezd na gólmana Přerova neproměnil. Na druhé straně se vyznamenal domácí brankář Kolbert, který hasil nebezpečný závar Přerovských. Diváci viděli v prostřední části velmi dobrý hokej a příležitosti před oběma brankáři. Vyrovnané skóre vydrželo až do závěru druhé třetiny.

Rozhodl závěr utkání

Od zahájení poslední třetiny zápasu se začínalo znovu. Svěřenci Tondy Plánovského a Jana Kostovského byli aktivnějším a útočnějším mužstvem. V pětačtyřicáté minutě si vynahradil promarněnou příležitost z druhé části Mrkva. Po útočné akci dostal přihrávku na modrou čáru a tvrdou střelou švihem zajistil svému celku vedení.

Hosté reagovali zvýšeným úsilím, ale jejich další možnost zmařil krnovský gólman Kolbert. V minutě jedenapadesáté přišla další výrazná chvíle v utkání agilního Mrkvy, který si zopakoval předchozí gólovou situaci a opět střelou švihem zvýšil vedení krnovských juniorů na rozdíl dvou branek. Hosté nerezignovali a bojovali o výsledek. V pětapadesáté minutě se jim vydařil brejk a zápas se zdramatizoval. Naštěstí pro juniory HK Krnov jen na minutu. Miškov našel přihrávkou z vlastní obranné třetiny na polovině hřiště najetého Tomáše Michálka, který samostatný nájezd na hostujícího brankáře zakončil gólovou střelou pod víko přerovské svatyně.

Mladí hokejisté Přerova již sílu na zvrat v samém závěru utkání neměli, a po závěrečné siréně si tak připsali domácí vítězství.

HK Krnov versus HC Přerov 5:3 (1:2, 1:0, 3:1)
Branky: 13. Kondrát, 24. Kostovský (Miškov), 45. Mrkva, 51. Mrkva, 56. Michálek (Miškov).
Sestava HK Krnov: Kolbert (Kulhavý) – Ševčík, Řezníček, Kostovský, Miškov, Skopal – Rypár, Mrkva, Wítek, Michálek, Trtík – Faksa, Haim, Kondrát, Čermák, Svoboda – Olbrecht, Tábor, Vrbka, Jelen.
Trenéři: Antonín Plánovský a Jan Kostovský.

Autor: Jiří Stanovský

26.1.2009 VSTUP DO DISKUSE 1

SERVIS

Zdravotnictví - Zdravotnictví Pracovníci přímé obslužné péče v 19 500 Kč Ostatní pracovníci v sociálních službách v oblasti pobytové péče Pracovník v sociálních službách. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 19500 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: místo výkonu práce : Břidličná, Sokolovská 143, Obsahem práce je realizace aktivit v registrované sociální službě v Nízkoprahovém zařízení pro děti a mládež v městě Břidličná. Dle Standardů kvality poskytovaných sociálních služeb ve výše uvedeném zařízení., , Požadujeme: , - psychická odolnost pro práci v cílovou skupinou, - výhodou je mít kvalifikaci Pracovníka v sociálních službách (možno dodělat do 18 měsíců od nástupu), - skutečný zájem o práci v Nízkoprahovém zařízení pro děti a mládež, - čistý Výpis z evidence rejstříku trestů fyzických osob , - schopnost pracovat v týmu , - schopnost vést volnočasové aktivity u cílové skupiny (zdravé děti, mládež a mladí dospělí ve věku od 6 - 26 let) , - práce na PC (Word, Excel) , - výhodou je řidičský průkaz sk. B (není podmínkou) , - obrovskou výhodou je schopnost hrát na hudební nástroj (není to podmínkou), - výtvarné nadání opět velká výhoda , , , Životopisy zasílejte na uvedený email (d.kaderabek@seznam.cz). , , Mzdové ohodnocení od cca 19.500,- Kč. Po dohodě je možný i zkrácený úvazek. , , Více informací na tomto tel. čísle: 725 958 495 (vedoucí zařízení - David Kadeřábek). , , Možnost studovat při zaměstnání jakýkoliv obor- placené studijní volno. , Sick days , 5 dnů navíc k řádné dovolené, pružná pracovní doba , teambuilding., Z : 21.8.2018 A : 10.9.2018. Pracoviště: Hope house, z. s., Sokolovská, č.p. 143, 793 51 Břidličná. Informace: David Kadeřábek, +420 725 958 495. Gastronomie - Gastronomie Číšník, servírka 13 000 Kč Číšníci a servírky Servírka-číšník. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 13000 kč, mzda max. 15000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: místo výkonu práce : Revoluční 957/25, Krnov, Možnost zaučení., Hlásit se na tel. č. 776 115 198 /10:00 - 21:00/, Z : 18.9.2018. Pracoviště: Thi hao nguyen, Revoluční, č.p. 947, 794 01 Krnov 1. Informace: Hao Thi Nguyen, +420 776 115 198. Management - Výrobní a investiční náměstci (ředitelé) ve 42 000 Kč Výrobní a investiční náměstci (ředitelé) ve stavebnictví Výrobní ředitel. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 42000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: místo výkonu práce : Krnov, Hledáte zajímavou práci? Obohaťte náš tým a staňte se jedním z nás!, , Co bude Vaší náplní práce?, , " Řízení výroby, " Zodpovědnost za efektivitu výroby , " Ekonomický přehled nad zakázkami a celkovou výrobou, " Strategické plánování, " Plnění výrobních cílů, " Zavádění nových produktů, " Spolupráce a komunikace s investory, " Řešení problémů, " Pravidelný reporting vedení společnosti, " Motivace a vedení týmu, Co od Vás očekáváme?, , " SŠ, VŠ vzdělání technického směru, " praxe v oboru min. 5 let, " praxe na vedoucí pozici min. 3 roky, " znalost práce na PC (MS Office, výhodou znalost programu Helios) , " znalost v oboru technická činnost v dopravě výhodou, " znalost anglického jazyka výhodou, " schopnost pracovat samostatně i v týmu, , " komplexní myšlení, vyjednávací schopnosti, komunikativnost, výborné organizační a prezentační schopnosti, samostatnost, spolehlivost, průbojnost, " důvěra ve schopnosti ostatních, " flexibilitu a odolnost vůči stresu a zátěži, " řidičský průkaz sk. B, , Co Vám za to nabízíme?, , " Platové podmínky od 42.000,- Kč, , Na co se můžete těšit?, o Zázemí stabilní, úspěšné a stále se rozvíjející společnosti, o Přátelské pracovní prostředí , o Možnost seberealizace a uplatnění svých zkušeností a znalostí, o Příležitost k profesnímu růstu a osobnímu rozvoji, o Služební auto, o Notebook, mobilní telefon, o Stravenky, odměny, další benefity, Místo pracoviště: Krnov, , Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, doba určitá rok, poté doba neurčitá, , V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím svůj strukturovaný životopis s fotografií na e-mail personalni@znackymorava.cz, Z : 10.9.2018. Pracoviště: Značky morava, a.s., Čsl. armády, č.p. 1112, 794 01 Krnov 1. Informace: Zuzana Hoferková, . Řemeslné práce - Řemeslné práce Švadlena 80 Kč Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech Šička. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 80 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: místo výkonu práce : Krnov, Čsl. armády 43b, brigáda, vyučení v daném oboru není podmínkou - stačí s praxí, hlásit se nejdříve na tel. č. 604 470 204 a domluvit si schůzku., Z : 25.9.2017 A : 29.8.2018. Pracoviště: Schwarz oopp s.r.o. - pracoviště krnov, Čsl. armády, č.p. 808, 794 01 Krnov 1. Informace: Martin Schwarz, +420 604 470 204.

Milan Furik, trenér Rýmařova

Gólovou přestřelku v Hulíně režíroval Navrátil

Krnov hrál dobře, favorit z Čeladné ale i tak zvítězil

K bruntálskému vítězství nad Vsetínem stačila jedna branka

Okolo pětistovky diváků sledovalo v Bruntále další divizní duel mezi domácí Slavoj Olympií a Vsetínem. O vítězství rozhodla už v prvním poločase branka bruntálského Jana Hrabovského.