HK KRNOV – HC ŽĎÁR N. SÁZAVOU 3:2 (3:1, 0:1, 0:0)

Domácí mladí hokejisté vstoupili do utkání výborně a již v 1. minutě šli do vedení Filipem. O další čtyři minuty později zvýšil vedení Krnova Křesťan na rozdíl dvou branek a zápas se zdál být pro domácí v klidu. V 10. minutě se ale dostali ke slovu hosté a snížili. Naštěstí ještě v téže minutě znovu agilní Křesťan třetím gólem do sítě Žďáru uklidnil svůj tým.

Vstup do druhé třetiny vyšel hostům a hned ve 22. minutě se druhým gólem vrátili do zápasu. V dalším průběhu utkání se hrál vyrovnaný hokej s šancemi na obou stranách. Skóre se ale do druhé přestávky neměnilo. Také od začátku závěrečné třetiny měla hra vyrovnaný průběh. Domácí chtěli pojistit své vedení, ale nikam se nehnali. Hosté naopak hráli na vyrovnání, ale přes důslednou obranu Krnovských se v útočné třetině neprosazovali. Domácí tak stále drželi těsné vedení, které zaručovalo důležitý plný bodový zisk.

V závěrečných minutách hosté zatlačili Krnovany do jejich třetiny, ale domácí hokejisté nápor ustáli a po závěrečné siréně s připsali další cenné body do skupiny o udržení prvoligové soutěže juniorů.

V ní pokračují krnovští mladí hokejisté již v pátek 22. února na svém ledě, kde od 18.00 hodin přivítají Kometu Brno. V neděli 24. února od 10.30 hodin se pak znovu na krnovském stadiónu střetnou s Uherským Hradištěm.

Branky: 1. Filip, 5., 10. Křesťan, sestava: Dobřanský (23. Pluskal) – Ševčík, Bolácký, Miškov, Filip, Pavlica – Herget, Mrkva, Martin Hudečka, Kostovský, Křesťan – Michálek, Kaštovský, Planý, Vlček, Skopal – Kondrát, trenér: Antonín Plánovský, vedoucí: Honza Kostovský.