„Zápas se nám nepovedl,“ povzdechl si po utkání útočník Horního Benešova Tomáš Polok. „Začátek byl ospalý, do toho rozhodčí uzná gól, když branka je předtím už deset vteřin posunuta. K tomu jsme hráli pořád v oslabení, a to je velký problém,“ pokračovala domácí opora. „Bohumín hrál velmi zkušeně a trestal naše chyby,“ hledal Polok příčiny porážky. „K výkonu sudího se více vyjadřovat ani nebudu. V dnešní době, mi za to takový člověk nestojí,“ dodal.

Rozhodovat se bude v sobotu na ledě Bohumína. „Bohumín je favorit, my se ale nevzdáváme. Chtěl bych ještě našim fanouškům poděkovat za podporu,“ uzavřel Polok.

Horní Benešov – Bohumín 2:4 (1:1, 0:2, 1:1)
Branky a nahrávky: 15. Mlýnek (Polok), 43. Vlašánek (Tichý) – 7. Kovalski, 28. Chaloupka (Ivan), 39. Kovalski (Kropka, Kovařík), 45. Kovalski (Kropka).
TJ Horní Benešov: M. Wanecki — R. Hejhal, L. Vrabel, J. Pělucha, T. Podzimný, O. Berka, J. Tichý, M. Dusík, V. Čermák — P. Krupa, P. Vaněk, M. Vrabel, T. Polok, R. Tůma, R. Fraš, J. Hlísta, J. Pražák, M. Mlýnek, E. Adamczyk, R. Vlašánek. Trenér: Martin Mičola.