Trenér hostujícího výběru Martin Mičola se před utkáním nenacházel v lehké pozici. Absentovalo mu totiž několik hráčů a musel přeskupovat řady svého výběru. „Neměli jsme teď prakticky nikoho z Opavy, která se představila v Českých Budějovicích. Například kapitána Radovana Fraše jsem musel přesunout do obrany. Tam se ale okamžitě chytil a podal nadstandardní výkon, přestože je útočník,“ komentoval kouč Horního Benešova.

A právě první lajna, jejíž součástí byl i Fraš, vsítila obě dvě branky. Poprvé se trefil Mlýnek, který se později společně právě s Frašem etabloval do role nahrávače a připravil gól pro Vrábla.

„Hráli jsme velmi dobře. I když jsme nebyli kompletní, na hře se to nějak neprojevilo. Ve druhé třetině Studénka otočila a rozhodčí nám křivdili. Vylučovali nás a domácím fauly promíjeli. Na to se ale vymlouvat nechci, měli jsme totiž dostatek prostoru a šancí k tomu, abychom vyhráli. Bohužel jsme zahodili spoustu tutovek,“ přiznal Martin Mičola a jedním dechem dodal:

„Opět musím být spokojen s výkonem naší první formace, třebaže mohla dát více branek. Celkově jsme odehráli vyrovnaný duel s mužstvem, které hraje na špici. V minulé sezoně celou soutěž Studénka dokonce vyhrála a od té doby se její kádr prakticky nezměnil.

Studénka – Horní Benešov 4:2 (1:2, 2:0, 1:0)
Branky a nahrávky Benešova: 15. Mlýnek (Prokop), 20. Vrábel (Fraš, Mlýnek).
Benešov: Lamla – Fraš, Prokop, Suchý, Bendík, J. Pělucha, Čermák – Mlýnek, Hlísta, Vrábel – Adamczyk, Kret, Krupa – Pražák, Hejhal, Adamec – Rýpar. Na střídání: Drnda. Trenér: Martin Mičola.