Největší zajímavostí sobotního klání byla účast domácího trenéra Martina Mičoly přímo na ledě.

„Pojal jsem to jako svou rozlučku s aktivní kariérou. V minulé sezoně jsem nehrál, v této také ne, takže jsem toho neměl moc natrénováno. Chtěl jsem si zahrát se svým švagrem Michalem Mlýnkem. Na tuto soutěž je to opravdu nadstandardní hráč. Když do Benešova šel, slíbil jsem mu, že si s ním ještě zahraju,“ uvedl hornobenešovský kouč, jehož comeback nedopadl vůbec špatně. V první formaci doplnil Fraše a právě Mlýnka.

Kromě dvou gólových asistencí se jednou také zapsal mezi střelce:

„Kluci mě hledali a nahrávali. Musím se však přiznat, že šancí jsem měl podstatně více. Bohužel, několik se mi jich „podařilo“ zahodit.“

V samotném utkání nebylo v podstatě od první třetiny co řešit. Hostující výběr toho opět moc nepředvedl, na chvostu tabulky tak zůstává nadále beznadějně poslední.

„Možná prvních pět minut se Jičín držel, pak nám to tam ale konečně začalo padat. Cením si toho, že kluci i za rozhodnutého stavu makali až do úplného závěru,“ zakončil Martin Mičola.

Horní Benešov – Nový Jičín B 16:0 (5:0, 6:0, 5:0)
Branky a nahrávky: 8. Bendík (Podzimný, Hlísta), 12. Mlýnek (Suchý, Mičola), 13. Vrábel (Hlísta, Kret), 13. Hejhal (Pražák, J. Pělucha), 19. Suchý (Mlýnek, Mičola), 21. Bendík (Vrábel), 31. Mlýnek (Fraš), 31. Bendík (Vrábel), 32. Krupa (Adamec, Kažimír), 38. Mičola (Mlýnek), 40. Hejhal (Bendík, Pražák), 46. Vrábel (Bendík), 46. Pražák (Hejhal, Vaněk), 48. Vrábel (Kret, Hlísta), 53. Vaněk (Hejhal), 60. Bendík (Kažimír).
Benešov: Drnda – Suchý, Harabiš, Bendík, Kažimír, J. Pělucha, Čermák, Podzimný –Mičola, Fraš, Mlýnek – Kret, Hlísta, Vrábel – Pražák, Hejhal, Vaněk – Krupa, Adamec. Na střídání: Tengler. Trenér: Martin Mičola. 

Šimek Jan