Už první třetina naznačila, že bude padat hodně branek. V rozmezí čtvrté a šesté minuty jich padlo hned pět. Horní Benešov vedl, domácí sice vyrvnali, ale do kabin šli hosté opět o jeden gól napřed.

Hned po první přestávce hosté vletěli na led a dostali se do vedení o dvě branky. Pak se hra uklidnila a oba soupěři se začali zabývat také obrannou činností. Domácím se podařilo opět přiblížit a v polovině zápasu dokonce vyrovnat na 5:5.

V poslední třetině si však zkušený Horní Benešov vzal dvoubrankové vedení zpět. Český Těšín se ještě jednou dostal do kontaktu, ale vyrovnat už nestačil. Hornobenešovští tak vezou z ledu kousavého nováčka tři body.

HC Wolvec Český Těšín – TJ Horní Benešov 6:7 (3:4, 2:1, 1:2)
Branky a nahrávky: 4. Šmíd (Niedoba), 5. Smuž (Malyjurek), 10. Toman (Chomič), 27. Caruk, 30. Malíř (Chomič), 48. Altera (Malíř, Chomič) – 4. Lhotský (Fraš), 5. Lhotský (Vrábel), 6. Fibrich (Koschatzký), 18. Zigmund (Mičola), 21. Zigmund (Podzimný), 42. Koschatzský (Podzimný, Hejhal), 45. Fibrich (Koschatzký).