Až ve 3. kole krajského přeboru se dočkali hokejisté Horního Benešova premiérového vítězství. Na domácím stadionu porazili po velké bitvě Studénku 3:2. Svěřenci trenéra Marka Harazima se ustálili ve středních patrech soutěže, se třemi body jim patří 4. příčka.

Domácí tým nastoupil do první třetiny zápasu odhodlaně a s notnou dávkou aktivity. Ta přinesla již ve 3. minutě po kombinační akci rychlý gól Hejhala, kterému asistoval Pělucha. Hokejisté Vagónky urputně bránili střední pásmo. Domácím se v průběhu úvodní třetiny podařilo zvýšit tlak a výsledkem byl v 15. minutě druhý gól v síti Studénky z hole Zigmunda. Hra Horního Benešova se dostala v závěru do útlumu a v poslední minutě inkasovali Harazimovi svěřenci gól.

Obraz hry se nezměnil ani po přestávce. Diváci viděli průměrný hokej, který postrádal vyložené šance. Studénka bránila prostor ve středu kluziště, přes nějž domácí nacházeli cestu do útočné třetiny jen stěží. V 51. minutě se Horní Benešov konečně dočkal gólového efektu, když Frašovu nahrávku využil ke vstřelení třetí branky Wolf.

Závěr utkání v režii domácích se ale nekonal. Hostující hokejisté stále kousali a pouhých 15 vteřin před závěrečnou sirénou dokonce snížili na 2:3. Domácí těsné vítězství uhájili, ale spokojenost s výkonem v kabině Horního Benešova rozhodně nepanuje.

„Odehráli jsme špatné utkání. Nedařila se nám kombinační hra a scházel i lepší pohyb. Pochválit snad dnes lze pouze brankáře Vlašínka, který podal spolehlivý výkon“, zhodnotil kriticky utkání předseda klubu Jaroslav Strmiska.