Zápasové skóre sice otevřel už během první minuty Michal Mlýnek, avšak pak už přesně pálili hlavně rožnovští hráči, kteří první třetinu ovládli v poměru 4:1. Ve druhé přidali další tři přesné trefy a vyhnali gólmana Drndu z brány.

V závěrečné části se Horní Benešov prosadil ještě třikrát, ale když stejným počtem gólů přispěli i domácí, měli hosté zaděláno na debakl. „Přišlo mi, že po výhře nad Jičínem se dostavilo uspokojení. Kluci si mysleli, že to půjde samo. Rožnov ale hraje hodně tvrdě, až na samé hranici faulu. Zejména doma je to nepříjemný soupeř, což se ukázalo i teď o víkendu,“ komentoval trenér hornobenešovského výběru Martin Mičola a ještě dodal: „Brankáře jsme vystřídali, ale s ani jedním gólem nemohl nic dělat. Bylo tam několik tečí. Celkově to byl poměrně vyrovnaný zápas, naše mužstvo se však příliš nepředvedlo v ofenzivě. V útoku jsme byli impotentní. Rožnovu tam naopak spadlo téměř všechno. Výsledek je pro nás trochu krutý, asi úplně neodpovídá průběhu hry. Na druhou stranu vítězství domácích je zasloužené.“

Určitou roli hrál i fakt, že Horní Benešov na rožnovský led nedorazil v kompletním složení. „Chyběla nám brankářská jednička a prakticky celá jedna lajna. I tak se nám ovšem povedlo dát dohromady šestnáct hráčů a dva brankáře,“ doplnil Martin Mičola.

Rožnov p. R. – Horní Benešov 10:4 (4:1, 3:0, 3:3)

Branky a nahrávky Benešova: 1. Mlýnek (Fraš), 55. Kažimír (Kret), 57. Krupa, 57. Vaněk (Bendík, Mlýnek).

Benešov: Drnda (25. Tengler) – Bendík, Kažimír, J. Pělucha, Čermák, Harabiš, Fraš – Nardelli, Mlýnek, Vrabel – Adamczyk, Hejhal, Vaněk – Krupa, Kret, Adamec – Ostřanský. Trenér: Martin Mičola. (šim)