Domácí mají k dispozici mladý tým, který svému soupeři pořádně zatápěl. „Frýdečtí jsou prakticky denně na ledě. Hrají juniorský hokej. Po první třetině jsme se ještě celkem drželi, i když náš tým prohrával 1:3. Pak tam ale Frýdku začalo padat úplně všechno. Svůj den neměli ani brankáři,“ komentoval kouč Horního Benešova Martin Mičola a narážel na to, že po pátém inkasovaném gólu se v benešovské bráně vyměnili gólmani. Drnda zastoupil Lamlu. Ani tato výměna ovšem hostům k lepšímu výsledku nepomohla, jelikož síť jejich svatyně se vlnila ještě šestkrát. „Byl to pro nás zápas blbec. Chybělo nám větší nasazení a bojovnost,“ pokračoval trenér, jenž připustil, že svou roli mohl sehrát i středeční termín utkání:

„Uvažoval jsem nad tím, zda to na porážce mohlo mít svůj vliv. Myslím si, že částečně ano. Jsme týmem, který se umí nachystat na víkendové zápasy. Na druhou stranu se na to určitě nevymlouváme.“

Frýdek-Místek B – Horní Benešov 11:3 (3:1, 6:1, 2:1)

Branky a nahrávky Benešova: 12. Nardelli (Bjurkland, Hendrych), 22. Hendrych (Nardelli), 44. Nardelli (Vilinskij, Hendrych).
Benešov: Lamla (24. Drnda) – Bendík, Čermák, Vilinskij, Podzimný, Harabiš – Hlísta, Fraš, Š. Pělucha – Nardelli, Bjurkland, Hendrych – Krupa, Hejhal, Kret. Trenér: Martin Mičola.

(šim)