Turnaj byl oplátkou za loňské pozvání Rýmařovských na Slovensko a mezi účastníky rýmařovského klání byly kromě slovenského mužstva ještě pořádající BFAA Oldies Rýmařov, Vikingové Rýmařov a SK Slovan Rýmařov. Turnaj se hrál systémem každý s každým.

V prvním utkání se střetla MHC Revúca s BFAA Oldies. V první třetině se hrál oboustranně opatrný hokej. Oba týmy vyčkávaly a čekaly, jak se projeví soupeř. Postupně se ale začalo hrát útočně a byly vidět i šance. Tým BFAA Oldies ty své neproměňoval a naopak inkasoval z brejků. Slovenský tým si tak připsal vítězství 5:1 po třetinách 1:1, 3:0, 1:0. Ve druhém utkání nastoupili Vikingové Rýmařov proti SK Slovan Rýmařov. Vikingům se podařilo hned ve třetí a šesté minutě vstřelit dvě branky. Slovan se snažil o zvrat ve vývoji, ale brankář soupeře Kováč jim nedával příliš šancí na úspěch. Vikingové nakonec zvítězili 4:1 po třetinách 2:0, 1:1, 1:0.

V dalším zápase mohli diváci sledovat družstva BFAA Oldies Rýmařov a rýmařovské Vikingy. BFAA Oldies vedl v sedmé minutě již 2:0, ale soupeř v deváté a desáté minutě srovnal skóre. Na hře Vikingů se pak projevila únava z předchozího utkání a i přes velkou snahu se jim nepodařilo překonat brankáře BFAA Oldies Kubelku, jehož tým si připsal vítězství 4:2 po částech 2:2, 1:0, 1:0. V pořadí čtvrté utkání turnaje svedli proti sobě Slovan Rýmařov a slovenský MHC Revúca. V průběhu prvních dvou třetin utkání herně dominoval tým HMC Revúca. Teprve ve třetí třetině se Slovan Rýmařov zvedl a dokázal eliminovat hru soupeře. Hra se vyrovnala a domácí tým vstřelil alespoň korigující gól na konečných 4:1 ve prospěch slovenské Revúce.

V předposledním duelu rýmařovského hokejového klání se představili Vikingové Rýmařov a MHC Revúca. Velmi vyrovnané utkání bylo klíčové pro konečné výsledky turnaje. Diváci měli možnost vidět velmi pohledný hokej. Brankáři Vikingů i Revúca byli neustále v permanenci. Domácí Vikingové v polovině druhé třetiny vstřelili dva a ve třetí části pak své vítězství v poměru 3:0 po třetinách 0:0, 2:0 a 1:0 pečetili. V závěrečném zápase turnaje se utkaly SK Slovan Rýmařov a pořádající BFAA Oldies Rýmařov. Vyrovnané utkání po přineslo šance na obou stranách kluziště a po skončení spravedlivou remízu. Slovan ve druhé třetině vstřelil dvě branky během tří minut a ujal se vedení. Soupeři se ale podařilo těsně před koncem druhé třetiny srovnat skóre. V závěrečné gól nepadl a po skončení byl stav 2:2.

Pořadatelé vydařeného turnaje vyhlásili i nejproduktivnější hráče jednotlivých týmů. U Vikingů Rýmařov to byl Ladislav Kubík, z MHC Revúca Ĺubo Tomečko, v týmu BFAA Oldies Rýmařov Jiří Zahradník a ze Slovanu Rýmařov byl vyhlášen Karol Baštrnák. Na závěr celého klání byl vyhlášen také nejstarší účastník turnaje, kterým byl Vincent Tatarko z MHC Revúca.

Konečné pořadí turnaje

1. Vikingové 3 2 0 1 9:5 6
2. MHC Revúca 3 2 0 1 9:5 6
3. BFAA Oldies 3 1 1 1 7:9 4
4. SK Slovan 3 0 1 2 4:8 1