Na turnaji startovaly celky HC Berani Zlín "A", HC Berani Zlín "B", HK MD Šumperk, HK Opava, HC Orlíci Orlová "A", HC Orlíci Orlová "B", HC Býci Karviná, TJ Horní Benešov, HC Bruntál a "MIX" Horní Benešov a HC Bruntál.

Na 117 dětí z deseti týmů předvádělo po celý den nadšené a bojovné výkony, které nadchly zaplněné tribuny bruntálského zimního stadionu.

Vydařený turnaj uspořádal HC Bruntál ve spolupráci s TJ Horní Benešov, tyto dva týmy nasadily do turnaje hned tři mužstva. HC Bruntál skončil v kvalifikační skupině na 2. místě a malým hráčům MIX Bruntál - Horní Benešov těsně uniklo finálové utkání o celkového vítěze.

Turnaj měl vydařený průběh, i když v závěru byly menší problémy s ledovou plochou. Malí bojovníci to ale zvládli. Pořadatelé museli použít speciální puk na inline hokej a celý turnaj se nakonec šťastně dohrál.

Vítězem se stal po zásluze k radosti domácích pořadatelů a fanoušků domácí tým TJ Horní Benešov. Pořadatelé děkují všem týmům, dětem, rodičům, trenérům a také fanouškům za skvělou atmosféru.