Zúčastnily se jej také hokejové naděje oddílu HK Krnov mládež. Turnaj se hrál na dvakrát dvacet minut čistého času a tabulkově vyhrává mužstvo s nejvíce body. Týmy se střetly asi nejspravedlivějším systémem každý s každým v pěti hráčích v poli na celé kluziště. Hokejového klání se zúčastnily kromě pořádajícího klubu VHK Vsetín také mužstva HC Oceláři Třinec, MHC Martin a HK Krnov mládež.

VHK Vsetín – HK Krnov mládež 3:6 (1:3, 2:3)

První zápas odehrál HK Krnov mládež s domácím celkem. Krnovští mladíci začali hrát od prvních minut naplno a záhy si vypracovali tříbrankové vedení. I když se soupeř snažil, toto vedení Krnovští udrželi až do konce utkání.

Branky Krnova: David Panáček, Alex Kotásek 2, David Zelenka, Jakub Šimon, Štěpán Tuček. Nejlepším hráčem Krnova vyhlášen Alex Kotásek

HC Oceláři Třinec – HK Krnov mládež 2:5 (1:1, 1:4)

Druhé střetnutí sehráli mladí hokejisté Krnova s třineckými Oceláři. Přitom ale vůbec nezačali dobře, soupeře trochu podcenili, špatně přistupovali k hráčům Třince a ti měli spoustu prostoru, což také zužitkovali vstřeleným vedoucím gólem a vedli 1:0. Naštěstí se soupeř dlouho neradoval z vedení, protože Krnovákům se velice rychle povedlo vyrovnat na 1:1. Tímto stavem také skončila první polovina.

Do druhé poloviny zápasu po poradě s trenérem nastoupilo krnovské mužstvo jako vyměněné a soupeře k ničemu nepouštělo. Po pár minutách druhé půle Krnovští vstřelili rychle po sobě dvě branky, uklidnili se a zbytek zápasu už hru kontrolovali. Připsali si druhou výhru na turnaji.

Branky Krnova: Marek Kaša 2, Marek Vojkůvka 3. Nejlepším hráčem Krnova vyhlášen Jakub Šimon.

MHC Martin – HK Krnov mládež 2:8 (1:3, 1:5)

Závěrečný duel sehráli hokejisté HK Krnov mládež se slovenským Martinem. Jak už to bývá pro mladé Krnováky typické, začátek zápasu nezvládli a hned ve třicáté vteřině inkasovali gól. Naštěstí si rychle uvědomili, že pokud chtějí turnaj vyhrát, musejí zabrat. A tak k obratu zavelel nejlepší hráč týmu Marek Kaša a srovnal v 5. minutě na 1:1.

Od této chvíle patřil zápas Krnovákům. Naráželi sice na houževnatou obranu protivníka, jenže krnovští hráči během dalších dvou minut otočili skóre a první polovina zápasu tak skončila poměrem 3:1 pro Krnov. Druhá půle zápasu byla jen o vylepšení skóre v krnovský prospěch. Postupně nastříleli Krnovští soupeři pět branek. Polevili jen v poslední minutě zápasu, kdy se soupeři povedlo vstřelit druhou branku, ale šlo už jen o kosmetickou úpravu výsledku.

Mladí Krnováci tak porazili všechny protivníky a na památném Lapači vybojovali prvenství.

Branky Krnova: Marek Kaša 2, Marek Vojkůvka 2, David Zelenka, 2 Vojta Černý, Alex Kotásek. Nejlepším hráčem Krnova byl vyhlášen Marek Vojkůvka. Nejlepším brankařem turnaje byl vyhlášen krnovský Marek Stuchlík.

Sestava Krnova: Marek Stuchlík, Marek Kaša, Marek Vojkůvka, David Zelenka, David Panáček, Jakub Šimon, Filip Jelínek, Janis Simichanidis, Radim Kovář, Libor Kovář, Štěpán Tuček, Alex Kotásek, Vojta Černý. Trenér: Dan Vrábel.