Pečlivě připraveného turnaje se zúčastnily čtyři týmy, Predators Břidličná, Chachaři Bruntál, Pozdní sběr a mužstvo ze středních Čech, Kocouři Beroun. Celé bruntálské hokejové klání se hrálo systémem každý s každým a důkladně tak prověřilo síly nejen zúčastněných družstev, ale i kvalitu každého hráče.

Diváci na slušně zaplněném bruntálském zimním stadionu mohli po celý den sledovat dramatické zápasy, krásné hokejové akce a další zajímavé okamžiky a souboje v rámci fair play. Turnaj byl o přestávkách mezi jednotlivými zápasy zpestřen pořádáním dovednostních soutěží o hodnotné a hlavně chutné ceny. Zápolilo se o ceny pro nejlepšího brankáře, nejrychlejší hráče a nejlepšího střelce.

Po skončení základní části turnaje se hrálo podle umístění o konečné pořadí. V utkání o třetí místo se nejprve utkala mužstva Pozdní sběr a Predators. Po bojovném průběhu celého zápasu se z vítězství a zisku třetího místa radoval celek Pozdní sběr.

Ve finálovém duelu o vítězství v turnaji si to rozdali Chachaři Bruntál s berounskými Kocoury. Závěrečné střetnutí vydařeného turnaje mělo od začátku až do konce napínavý a dramatický průběh. Oba celky se přetahovaly o výsledek a o vítězství se hrálo až do posledních vteřin. Vítězství o jedinou branku nakonec slavili po skončení bruntálští Chachaři a mohli tak zvednout nad hlavu pohár pro vítězný tým vydařených Hokejových her v Bruntále.

Pořadatelé, kteří děkují za sponzorskou pomoc vedení zimního stadionu v Bruntále, MX Net, Vodo Topo Marek a Topení Tichý, tak mohou právem doufat, že tato sportovní akce se stane v Bruntále tradicí.

Konečné pořadí: 1. Chachaři Bruntál, 2. Kocouři Beroun, 3. Pozdní sběr, 4. Predators Břidličná