Velmi populární je mezi veřejností především tamní Rýmařovská hokejová liga, která pravidelně a po celou sezonu zaplňuje ochozy zimního stadionu.

V rýmařovském oddíle se věnují také výchově nejmladších hokejistů, kteří v letošní sezoně startují v soutěži olomouckého krajského přeboru druhých a třetích tříd.

V soutěži třetích tříd podlehl HC Rýmařov na vlastním ledě kvalitní Olomouci poměrem 5:10, když čtyři branky Rýmařova vstřelil Štefanišin a jednu Ondrák. Ve druhém zápase rozdrtil HC Rýmařov olomoucké béčko na jeho vlastním ledě jasně a vysoko 11:2.

O góly se podělili Štefanišin, Ondrák, Vala, Andrysek, Camfrla a Karpentini. Také soutěž druhých tříd zahájili Rýmařovští dvojutkáním s Olomoucí na jejím vlastním ledě. Olomouci A podlehl Rýmařov hladce 1:9 a Olomouci B 1:7. V obou utkáních dával čestné branky Rýmařova Lukáš Přecechtěl.

Rýmařovská hokejová liga

Pred. Břidličná – Vikingové Rýmařov 2:2
Branky:
Procházka, Kováč - Zítka, Motyčka.
Vyrovnaný a po celé utkání bojovný souboj nováčka rýmařovské soutěže přinesl zajímavý a bojovný hokej, na jehož konci se zrodila spravedlivá remíza, po níž si oba týmy rozdělily po bodu.

Medvědi Rýmařov – Grizzlies Rýmařov 0:5
Branky:
Šrutka, Dohnal, Vlásek, Bičan, Pospíšil.
První městské derby nové sezony se stalo od začátku jasnou záležitostí týmu Grizzlies, který svého soupeře hladce přehrál a nakonec i vysoko vyhrál.

Restaurace U Hrozna – Slovan Rýmařov 0:3
Branky:
Hanuš, P. Merva, Lašák.
Bojovné utkání mělo v prvních dvou třetinách zcela vyrovnaný průběh a diváci viděli dramatické momenty a šance na obou stranách. Závěrečná část se ale vydařila rýmařovskému Slovanu, který se herně i střelecky prosadil a rozhodl o svém vítězství.