Bruntálští hráči byli od zahajovacího buly úvodní třetiny domácím mladým hokejistům zcela vyrovnaným soupeřem. Obě družstva hrála především útočně a vytvářela si dobré příležitostí ke skórování. Před oběma brankami bylo dostatek šancí a v první třetině byly střelci na každé straně úspěšní ve dvou případech. Do šaten tak šli chlapci o první přestávce za nerozhodného stavu 2:2. Vyrovnaný a bojovný hokej pokračoval i po přestávce.

Bruntálští svému soupeři srdnatě vzdorovali, ale tahali za horší konec v koncové fázi. Rýmařovským se naopak dařilo útočné kombinace úspěšně zakončovat góly a na tři inkasované dokázali v průběhu prostřední části odpovědět v šesti případech. Po dvou třetinách si Rýmařov vytvořil nadějný tříbrankový náskok.

Rovnocenným protivníkem Rýmařovu byla Olympia i v závěrečné třetině pohledného zápasu. Hosté si vypracovali další dobré příležitostí ke skórování, ale buďto je zahodili, nebo je vychytal výborný rýmařovský brankář. Domácí tak i poslední část vyhráli rozdílem jedné branky a celkově si připsali vítězství v poměru 10:6 ve svůj prospěch. Olympia se ale za svůj výkon proti mladým hokejistů HC Rýmařov nemusí stydět.

HC Rýmařov – Olympia Bruntál 10:6 (2:2, 6:3, 1:2)
Branky:
Fašánek 2, Lipka 2, Bečák, Hleba za Bruntál.