Po minulém dobrém domácím zápase s Frýdkem – Místkem cestovali krnovští hokejisté v okleštěné sestavě na Valašsko s optimismem. Domácí jsou sice na posledním místě tabulky, ale výkony v soutěži nemají až tak špatné.

Krnovští měli velmi dobrý začátek a navíc ve střelecké kanonádě pokračoval dále Pavel Michálek. Poprvé o sobě dal vědět již ve čtvrté minutě. David Dvořák se uvolnil za brankou domácích a po jeho přihrávce před branku Michálek zblízka skóroval. Krnov měl navíc a jeho akce byly nebezpečnější. Domácí podávali tradiční bojovný výkon, ale neprosazovali se. V šestnácté minutě se po přihrávce zpoza brány od Holeše prosadil opět zblízka Pavel Michálek a Krnovští vedli po úvodní části dvoubrankovým rozdílem.

Druhá část přinášela vyrovnaný hokej a rušno bylo před oběma brankami. Spolehlivý výkon podával v bráně hostů nadějný junior Kobert, ale v devětadvacáté minutě domácím ve skórování nezabránil ani on. Domácí vycítili šanci a zatlačili. Krnovský tým ale hrál zodpovědně a soupeři toho příliš nedovoloval. V osmadvacáté minutě završil svůj další čistý hetrick Pavel Michálek, který po přihrávce od Marinky projel celým kluzištěm a nezadržitelně skóroval.

Od začátku poslední třetiny to domácí zkoušeli a bojovali o zvrácení pro ně nepříznivého stavu. Krnovští ale kontrolovali vývoj a drželi dvoubrankový náskok. V polovině třetí části přišla chvíle krnovského brankáře. Domácí dostali příležitost zahrávat trestné střílení, ale Kolbert v hostující svatyni bravurním zákrokem radost rožnovským hokejistům zmařil.

Rožnov pod Radhoštěm se pomalu smiřoval s výsledkem a v osmačtyřicáté minutě navíc inkasoval počtvrté. Domácí se ve snaze zápas zvrátit vytáhli do krnovské útočné třetiny. Kotouče se zmocnil Kubík a přihrávkou vyzval k sólu přes celé kluziště zkušeného Hudečku, který před domácím brankářem nezaváhal. Domácí bojovali sympaticky až do konce a v samém závěru zápasu se dočkali zaslouženého korigování na konečných 2:4.

Krnovský tým zaslouženě vyhrál a dotáhl se v tabulce krajského přeboru na bod za Horní Benešov.

HC Rožnov p. Rad. versus HK Krnov 2:4 (0:2, 1:1, 1:1)
Branky: 4., 16., 38 .Pavel Michálek (David Dvořák, Holeš, Marienka), 58. Hudečka (Kubík).
Sestava: Kolbert – Thomas, Marienka – Twardek, Vavrečka – Němec, Haleňák – Satek, Holeš, Pavel Michálek – Kostovský, Kubík, Hudečka – Petr Dvořák, David Dvořák.
Trenér: Jiří Plevák.