O víkendu se rozehraje další kolo a svá utkání odehrají hornobenešovští i krnovští hokejisté. Na domácím ledě zimního stadionu Krystal se představí hokejisté HK Krnov. Krnovští minulá dvě utkání na ledě Karviné a Horního Benešova prohráli.

„V Karviné a ani v Horním Benešově jsme nehráli špatně. Nezvládli jsme ale některé úseky zápasů a to rozhodlo,“ říká vedoucí krnovského hokejového mužstva. Vyhrát budou chtít hráči HK Krnov v sobotu, kdy nastoupí před svými příznivci od 17.00 hodin proti týmu Nového Jičína B. Hosté jsou silní, zvláště když je posílí hráči prvního druholigového týmu a ani do Krnova nepřijedou odevzdat body.

Příznivci se mohou těšit na kvalitní hokej. Druhý tým tabulky, Horní Benešov, cestuje k utkání na led soupeře. Hornobenešovští nastoupí v sobotu od 17.00 hodin na ledě Studénky, kde by měli potvrdit roli papírového favorita.

„Minulé utkání s Krnovem jsme zvládli a dotáhli do vítězného konce. Do Studénky jedem vyhrát a udržet si kontakt s vedoucí Kopřivnicí,“ dodává vedoucí Horního Benešova.