V posledním, sedmém kole přivítali hornobenešovští na svém ledě celek Rožnova pod Radhoštěm. Hosté přijeli do Horního Benešova pouze s deseti hráči a hlavně v první třetině odvedli statečný výkon. Ten jim vynesl i překvapivé jednobrankové vedení. V dalším průběhu utkání však již na soupeře nestačili a postupně odpadávali. Domácí jim nakonec na cestu domů nasázeli desítku branek a potvrdili své výsadní postavení v tabulce soutěže, kterou vedou s deseti body a dvoubodovým náskokem před druhou Kopřivnicí.
„V první třetině hosté stačili a hodně nás zlobili. Ale zbytek utkání byl již plně v naší režii a zápas byl pouze otázkou skóre,“ řekl k utkání vedoucí hornobenešovského týmu.

Hokejisté Rožnova pod Radhoštěm zůstávají se dvěma body poslední.
Dobrý výkon odvedl také krnovský hokejový tým na ledě Kopřivnice, avšak na bodový zisk to nestačilo. Krnovští sehráli s Kopřivnicí zcela rovnocenný zápas, hru domácího celku zdobila produktivita, skoro každou svou příležitost využili ke skórování. Hosté naopak promarnili spoustu brankových možností, zejména v poslední třetině, kdy měli herně převahu a to je stálo ztrátu bodů. „Myslím, že dneska jsme si zasloužili za předvedený výkon bodovat. Škoda těch nevyužitých příležitostí,“ řekl k utkání vedoucí krnovského týmu.

Hokejisté Krnova mají na kontě čtyři body a propadli až na předposlední, páté místo před Rožnov. Kopřivnice naopak dvoubodový zisk drží s deseti body na druhém místě s dvoubodovou ztrátou za Horním Benešovem. V posledním utkání sedmého kola prohrál překvapivě Frýdek – Místek na vlastním ledě se Studénkou, ale i přesto je s osmi body na třetím místě před čtvrtou Studénkou, která má šest bodů. V osmém kole hokejového krajského přeboru se dnes střetnou od 17 hodin HK Krnov s Rožnovem pod Radhoštěm, Horní Benešov s Frýdkem – Místkem a HC Studénka s Kopřivnicí.