V sobotu od 17 hodin se tento tým představí na ledě svého útulného zimního stadionu a v utkání s Vagónkou Studénkou bude chtít navázat na přerušenou vítěznou šňůru. Hrající kouč Marek Harazim a jeho rovnocenný partner na trenérské lavičce Luboš Ondrušek budou mít celý kolektiv hráčů pohromadě a nic nebude bránit Hornobenešovským, kteří se netají ambicemi na postup do baráže, v cestě za vítězstvím a udržením výsadního postavení v tabulce soutěže. Studénka je v tabulce čtvrtá se ztrátou sedmi bodů na Horní Benešov, ale občas umí překvapit. Diváci jsou na utkání srdečně zváni.

Na vlastním ledě zimního stadionu Krystal se představí svěřenci kouče Jiřího Fajkuse z HK Krnov. Krnovští v minulém utkání s Vagónkou konečně navázali na předešlé jediné vítězství z úvodu soutěže a dokázali i s úzkým kádrem hráčů přehrát domácí celek. Krnov by chtěl svůj bojovný výkon minimálně zopakovat v sobotním utkání, ve kterém na něj ale čeká kvalitní soupeř.

V Krnově se představí v tabulce zatím třetí HC Frýdek – Místek, mající na svém kontě o tři body více než domácí celek. Krnovský hokejový tým by měl mít již mužstvo doplněno a bude bojovat o další vítězství. Zápas začíná na krnovském zimním stadionu v 17 hodin a všichni příznivci jsou na něj srdečně zváni. V posledním utkání desátého kola krajského přeboru nastoupí v sobotu na ledě posledního, tříbodového Rožnova pod Radhoštěm tým HC Kopřivnice a bude bojovat o vítězství a udržení těsného kontaktu z vedoucím Horním Benešovem.