HC Kopřivnice – HK Krnov 5:4 (2:1, 1:1, 2:2)

Po sérii nevydařených utkání nastoupili krnovští hokejisté v Kopřivnici v pozměněné sestavě a s cílem prolomit smůlu a zabodovat.Odzačátku se hrál oboustranně rychlý a důrazný hokej. Hosté za domácím týmem v žádné z herních činností nezaostávali a v některých fázích byli dokonce útočnější. Na gól domácích zareagoval vyrovnávací brankou Kubík, ale kopřivničtí do první přestávky znovu strhli vedení na svou stranu.

Hosté od začátku prostřední části zvýšili úsilí a zatlačili Kopřivnici do její obranné třetiny. Před brankou domácího týmu bylo rušno a výsledkem byl vyrovnávací gól z hole Filipa. Kopřivnice ale stejně jako v první části do konce prostřední třetiny znovu krnovským odskočila do jednobrankového vedení. Poměrně dobrý a zajímavý hokej se hrál i v závěrečné třetině zajímavého zápasu.

Oba celky hrály útočně a přetahovaly se o výsledek. Diváci se na kopřivnickém zimním stadionu rozhodně nenudili. Útočnějším a častěji střílejícím mužstvem byli krnovští hokejisté, kteří si vypracovali v poslední části oproti domácím dvojnásobek brankových příležitostí. Kopřivnice ale z minima vytěžila maximum a na rozdíl od krnovských hráčů střílela branky.

Také poslední část hry nakonec skončila nerozhodně a to v celkovém součtu znamenalo po závěrečné siréně smolnou porážku krnovského kolektivu v poměru 4:5. Další utkání hokejového krajského přeboru hrají hokejisté HK Krnov v sobotu na svém ledě, kde od 17.00 hodin přivítají celek Rožnova pod Radhoštěm. Ve třetím utkání sedmého kola soutěže hokejového krajského přeboru porazila Studénka na ledě Frýdku – Místku domácí celek poměrem 5:3.

Branky Krnova: Kubík, Filip, Hudečka, Holeš. Sestava HK Krnov: Chvěja – Thomas, Němec, Filip, Michálek, Pavlica – Marjenka, Kocián, Jiří Hudečka, Malíř, Holeš – Haleňák, Herget, David Dvořák, Květoň, Kubík, trenér: Jiří Fajkus.