Doplatil přitom na vlastní prostořekost. Byla to zkrátka dost nešťastná kombinace, když na startu sezony řekl, že jeho tým je jediným kandidátem na postup do druhé ligy. Porážka od Krnova přišla záhy a okresní rival si z Horního Benešova čas od času utahuje.

„Pan trenér Plánovský asi nemohl unést, že jsem něco nahodil. Jsem mladý a ambiciozní trenér, možná jsem to ale přehnal. Dnes už mám otevřené oči, musí se pracovat s týmem na plno a nelze nic podcenit,“ sype si Harazim popel na hlavu.

Už dřív Harazim přiznal, že si z narážek okresního rivala nic nedělá. Že však se svým sebevědomým prohlášením možná přestřelil, uznal poprvé. „Byla to taková nedomyšlená věta. Ale jak jsem říkal, budu teď dělat všechno pro to, abychom postupové ambice naplnili. Byl to unáhlený výrok, teď už raději budu mluvit skromněji. Raději se budu držet při zemi a za postupem půjdeme po maličkých krůčcích,“ vykládá trenér druhého týmu krajské ligy.

„Jen bych panu Plánovskému chtěl říct, že jsme připraveni a budeme bojovat do posledního zápasu o vítězství v základní části. On pořád na něco naráží, ale tým máme dobrý a budeme bojovat o přední příčky,“ vzkázal svému protějšku na lavičce Krnova.