Bývalý extraligový bek má i ve čtyřiačtyřiceti letech velkou chuť do hokeje. Otázkou je ale jeho zdravotní stav. Nicméně rád by do Krnova přivedl i svého slavnějšího bratra Lukáše, který v minulosti nastupoval i za národní tým.

„Uvidím, co má kolena. Pokud budou držet, chci hrát,“ má jasno rodák z Vávrovic. „Je mi sice čtyřiačtyřicet, ovšem chuť hokeje mám velkou,“ přiznal David Galvas, který v minulosti prošel českou, slovenskou i polskou nejvyšší soutěži. „V Krnově je dobrá parta, a to mě nabíjí. Nedávno skončená sezona nám nevyšla, trápila nás zranění. Chci končit kariéru účastí ve finále Krajské hokejové ligy,“ má jasno David Galvas.

Do Krnova by rád přivedl svého slavnějšího bratra Lukáše. „Je to mé velké přání. Už loni jsem lámal, zatím odolává, má problém s achilovkami, ale ještě jsem to nevzdal. Třeba se mi to v nové sezoně podaří,“ podotkl starší z bratrské dvojice.

Utkání 20. kola hokejové extraligy: HC Oceláři Třinec - HC Vítkovice Ridera, 21. listopadu 2019 v Třinci. Na snímku (zleva) Alexandre Mallet a Patrik Hrehorčák.
Los hokejové extraligy: Vítkovice na úvod s Litvínovem, Třinec začne na Kometě
Orchestr opery Národního divadla moravskoslezského dnes udělal radost krejčovnám a dílnám  NDM, kde už třetí týden šijí textilní roušky, 2. dubna 2020 v Ostravě.
VIDEO: Fanfára za roušky. Takto "trubadúři" v Ostravě vzdali hold švadlenkám