Překvapení se zrodilo na účet vedoucí Malé Morávky, která po porážce od týmu Gryzzlies ztratila vedoucí postavení v tabulce. Nečekalo se také vítězství celku Restaurace u Hroznů, jenž přehrál družstvo Kovošrotu. Dobře si vedl také rýmařovský Slovan, který se po vysokém vítězství nad Horním Městem vyšvihl do čela tabulky.

Restaurace u Hroznů – Kovošrot 4:3 (1:1, 2:1, 1:1)
Hokejisté Restaurace u Hroznů se na soupeře vytáhli a po velmi dobrém, bojovném výkonu se postarali o své překvapivé vítězství a plný bodový zisk.
Branky: Hanzlián, Polach, T. Procházka, V. Dřevo - Niessner 2, Moták.

SK Medvědi Rýmařov – Ferdovi Tygři 1:10 (1:3, 0:4, 0:3)
Letos nevýrazní hokejisté Medvědů se vůbec neprosadili ani v dalším utkání proti týmu Ferdových Tygrů, který je po všech stránkách hladce přehrál.
Branky: Zahradník - Gereš 4, L. Cveček 2, P. Prášil 2, Šimko starší, Tezner.

Malá Morávka – Grizzlies Rým. 2:7 (1:2, 1:3, 0:2)
Favorizovaný tým Malé Morávky narazil na připraveného, velmi dobře hrajícího soupeře a i přesto, že měl místy herně navrch, tak se po skončení zápasu ze zaslouženého vítězství radovali hokejisté Grizzlies.
Branky: K. Baštrňák, P. Dietrich - Dohnal 4, Valuch 2, Pospíšil.

SK Slovan Rýmařov – Horní Město 11:3 (1:1, 4:1, 6:1)
Hokejisté Horního Města podávali tradičně velice snaživý bojovný výkon, který ale stačil jen v první třetině, več zbylých dvou se už prosadil soupeř.
Branky: Kadlčík 6, Lašák, Petr Kalaš, Holub, Novysedlák, Pavel Kalaš - Maczke, Mach, R. Palys.

#nahled|https://g.denik.cz/75/92/liga_hokej_rym190109_denik_clanek_hp.jpg|https://g.denik.cz/75/92/liga_hokej_rym190109.jpg|Rýmařovská liga.#