Krnovský celek byl skoro z poloviny tvořen hráči ročníku 2005 a hned první den turnaje na něj čekal velice těžký slovenský dvojboj. V prvním utkání se Krnováci střetli s výběrem města Trenčína.

„Na soupeře, který byl fyzicky velmi dobře disponován, jsme už od úvodu nestačili. Rychle jsme prohrávali o dvě branky a bylo jasné, kdo si připíše první body," povídal trenér krnovské mládeže Michal Piskoř a pokračoval: „Kluci se v podstatě teprve seznamují s pravidly dospělého hokeje. Ale ve druhé třetině se nám podařilo hru vyrovnat a s Trenčínem držet krok. Nakonec z toho byla docela přijatelná porážka," uvedl kouč.

H.A. Trenčín - HK Krnov mládež 5:2
Branka Krnova: Hradil, B. Dočkal

Na závěr úvodního dne narazili krnovští hokejisté na nejlepší tým turnaje, na Hobu Bratislava. Také druhý slovenský celek ukázal svou kvalitu. Scénář utkání byl dost podobný prvnímu střetnutí.

„Zase jsme velmi rychle prohrávali, ale postupem času se povedlo hru vyrovnávat. Je ale třeba uznat, že soupeř nás převyšoval ve všech hokejových činnostech a vyhrál naprosto zaslouženě," hodnotil druhé vystoupení svých svěřenců Michal Piskoř.

HOBA Bratislava - HK Krnov mládež 8:3
Branky Krnova: Zelinka 2, B. Dočkal

Druhý den začal pro Krnov soubojem s domácím a pořádajícím Hodonínem. V prvním dnu neporažený domácí celek byl velkým favoritem střetnutí. To Hodonínští potvrzovali, když do utkání vstoupili hodně sebevědomě.

„Opět jsme zaspali úvod a po necelé minutě prohrávali o dva góly. V dalším průběhu se kluci chytili a byli domácím zdatným soupeřem. Vítězství Hodonína všichni očekávali, ale myslím, že se při něm domácí pořádně zapotili," komentoval třetí duel trenér HK Krnov mládež.

SHKm Hodonín - HK Krnov mládež 5:4
Branky Krnova: Hradil 2, P. Černík 2

Po porážce s Hodonínem bylo jasné, že už krnovští mladíci nemají šanci dosáhnout na medailová umístění. Přesto chtěli konečně zažít pocit vítězství a s tím šli i do zápasu proti znojemským Orlům. Hodně je povzbudil nadějný výkon z předešlého střetnutí. Jenomže utkání se Znojmem bylo od úvodu hodně rozkouskované.

Bylo k vidění mnoho trestných střílení nařízených po faulech znojemských hráčů. „Nájezdy se nám nedařilo proměňovat v té míře, v jaké bychom si představovali. A vzhledem k produktivnímu soupeři bylo utkání v polovině stále vyrovnané," popisoval dění na ledě Michal Piskoř.

Naštěstí se Krnovští rozjeli a ve druhé půli se jim podařilo zúročit převahu. Nastříleli Znojmu šest branek a mohli se radovat z prvního vítězství na turnaji.

HK Krnov mládež - HC Orli Znojmo 6:4
Branky Krnova: Hradil 3, Zelinka 2, P. Černík

Nakonec čekal na krnovský tým souboj o konečné čtvrté místo. V něm se utkal s protivníkem z Kolína. Od počátku kralovali zápasu oba brankáři. Ve střelbě byli úspěšnější Krnováci, kterým se povedlo dvakrát rozvlnit síť za kolínským gólmanem. „Soupeř ještě v poslední minutě utkání zdramatizoval, ale naši kluci už vítězství nepustili," usmíval se kouč Michal Piskoř. Krnovští čtvrťáci tak vybojovali v Hodoníně nepopulární, ale solidní čtvrté místo.

HK Krnov mládež - TJ SC Kolín 2:1
Branky Krnova: Hradil, B. Dočkal.

Sestava HK Krnov mládež:
J. Černík, Rychtařík, Haničák, Hradil, P. Dočkal, B. Dočkal, P. Černík, Zelinka, E. Nádeníček, Š. Nádeníček, Platzek, Vítů, Rybář, Michalčík, Hanke