Vysoká porážka od Karviné

V prvním klání proti Karviné se dlouho čekalo na úvodní branku. Tu se bohužel podařilo vstřelit hostujícímu týmu, který byl v první třetině o něco lepší.

Do první sirény dokázali Karvinští odskočit na rozdíl dvou branek. Pořádný brankostroj rozjela Karviná v prostřední části, kdy musel jinak dobře chytající Antonín Svatoš lovit puk ze své brány hned desetkrát. Korekci ze strany Krnova zajistili Bolek Dočkal a Šimon Nádeníček.

Závěrečná třetina se spíše dohrávala, Karviná si pohlídala vysoké vedení a naprosto zaslouženě zvítězila. Krnov předvedl hodně vlažný a slabý výkon.

HK Krnov Mládež - SK Karviná 4:15 (0:2, 2:10, 2:3)
Branky Krnova: Dočkal 2, Nádeníček 2
HK Krnov Mládež: Svatoš - Dočkal, Platzek, Michalčík - Cileček, Nádeníček, Vítů - Sovadina, Krváč, Záhumenský. Trenér: Michal Piskoř

Obrat po první třetině

Vše, co krnovským mladíkům chybělo v prvním zápase, bylo k vidění z jejich strany v tom druhém. Ve velmi dramatickém duelu změřili síly s Frýdkem-Místkem. Na úvodní trefy Šimona Nádeníčka a Ondřeje Vítů odpověděl Frýdek třemi přesnými zásahy.

Do druhé části šli hosté s jednobrankovým vedením. Ale po dvou minutách otočili skóre na stranu Krnova Bolek Dočkal a Jonáš Platzek. Hosté se však nevzdávali, tři vteřiny před pauzou srovnali na 6:6.

Nejlepší třetinu si nechali krnovští čtvrťáci na úplný závěr. Od stavu 7:7 soupeře přehrávali a především zásluhou tří branek Bolka Dočkala slavili ve velmi pěkném zápase vítězství.

HK Krnov Mládež - HC Frýdek-Místek 11:8 (3:4, 3:2, 5:2)
Branky Krnova: Dočkal 4, Platzek 3, Nádeníček 2, Vítů 2
HK Krnov Mládež: Svatoš - Dočkal, Platzek, Michalčík - Cileček, Nádeníček, Vítů - Sovadina, Krváč, Záhumenský. Trenér: Michal Piskoř