„Něco jsme si řekli, přeskládali jsme sestavu a i když hráčů bylo na střídačce dost, hráli jsme na tři pětky," říkal kouč Krnova Jaroslav Plánovský. Domácí se od počátku rvali o výsledek. „Kluci bojovali od začátku do konce. Když tohle předvedeme v play-off proti Hornímu Benešovu, uspějeme," dodal.

Orlová se hned po sedmi minutách ujala vedení 2:0, ale domácí do přestávky snížili a hned v první minutě prostřední části srovnali. „Dostali jsme góly po hloupých chybách, ale dokázali je napravit," povídal krnovský lodivod.

Orlová přece jen v polovině utkání vstřelila třetí branku, jenže Krnováci se nevzdali a opět zkraje posledního dějství vyrovnali. „Ještě dvakrát jsme jeli sami na gólmana, jenže ani Kostovský, ani Havlíček neproměnili, to byla škoda," posteskl si Plánovský.

Roznodnutí přišlo devět minut před koncem. „Vyrobili jsme chybu v obranném pásmu. Tomáš Michálek hodil puk na střed, jenže tam si ho vzal soupeř a sám před brankou skóroval," popsal nešťastný moment kouč.

Domácí se odhodlali ke hře beh brankáře. „Nějaké šance na vyrovnání tam byly, ale oni pak trefili práznou branku a bylo to," říkal Jaroslav Plánovský a dodával: „Přes porážku mám ze hry dobrý pocit. Taky diváci nám tleskali. Bohužel to kýžené vítězství, které bychom před play--off potřebovali, nepřišlo. Teď se musíme připravit na „přátelák" s Horním Benešovem a pak už první kolo play-off se stejným soupeřem. Už se na to všichni těšíme."

KRNOV – ORLOVÁ 3:5 (1:2, 1:1, 1:2)
Branky a asistence: 9. Holeš (Tošenovjan), 21. Otipka (Pavel Michálek), 42. Vlašánek (Otipka) – 3. Voznica (Juházs), 7. Voznica (Kytka), 34. Grepl (Zakuťanský, Pavlas), 51. Lenomar (Juházs, Voznica), 60. Lenomar (Juházs, Voznica)
Krnov: Kolbert – Bednárek, Hon, Dohnal, Tomáš Michálek, Vysloužil – Kostovský, Pavel Michálek, Vlašánek – Otipka, Weiss, Kysučan – Havlíček, Holeš, Tošenovjan – Klement, Kubík. Trenér: Jaroslav Plánovský