Domácí tým nastoupil značně oslaben, chyběli Holeš, Otipka, Vlašánek, Bednárek a mnozí další. Bohumín, který má ve svém kádru bývalé extraligové a prvoligové hokejisty Miroslava Javína, Marka Ivana nebo Davida Mikšana, se ujal vedení ve čtrnácté minutě a dostal se do formy.

Pak v rozmetzí sedmnácté a osmnácté minuty přidal další dvě trefy. Za domácí snížil o minutu později Tošenovjan.

Druhá třetina vyšla domácím o mnoho lépe a dvěma slepenými brankami dokázali vyrovnat. Trefili se Pavel Michálek a chviličku po něm i Kysučan. A začínalo se znova. Bohumín hrál hodně dosciplinovaně a měl za celé utkání jen dva vyloučené.

Rozhodnutí přišlo mezi jednapadesátou a třiapadesátou minutou. To se hostům podařilo dvakrát skórovat a Krnovu už se dotáhnout nepodařilo. Tři body putovaly do Bohumína.

HK Krnov – HC Bospor Bohumín 3:5 (1:3, 2:0, 0:2)
Branky a nahrávky: 19. Tošenovjan (Ševčík, Závodník), 25. Pavel Michálek (Kostovský), 26. Kysučan (Weiss) – 14. Sysala (Černín), 17. Černín (Sysala, Javín), 18. Ivan (Kropka), 51. Sysala (Gelnar), 53. Ivan (Gelnar)
Krnov: Kolbert – Volf, Vysloužil, Tomáš Michálek, Olbrecht, Faksa, Hon, Holiš – Kostovský, Pavel Michálek, Pavlica, Kysučan, Weiss, Tošenovjan, Ševčík, Závodník, Vaněk. Trenér: Jaroslav Plánovský