Utkání mělo od úvodního buly jednoznačný průběh. Domácí ovládli ledovou plochu a předčili soupeře ve všech herních činnostech. Před brankou Českého Těšína se rodila jedna šance za druhou a padaly i pěkné góly. Hosté se k ničemu nedostávali a domácí z množství šancí vytěžili do přestávky alespoň tři branky.

Ve druhé třetině domácí zvolnili tempo, ale i přesto měli dále herní převahu a další šance. Diváci tak mohli sledovat zajímavý hokej v podání svého týmu a další branky v síti hostů. Po druhé třetině vedl Horní Benešov již tříbrankovým rozdílem a bylo rozhodnuto.

Třetí třetina se dále hrála v režii domácího kolektivu, který přidal další branky. Ke slovu se dostali i hosté, kteří korigovali výsledek. Výborný výkon stejně jako ve Studénce podala první pětka, ale i ostatní hráči v utkání nezaostali a i přes neproměněné šance podali dobrý výkon.

Dalším soupeřem je Bohumín, který vyhrál v Krnově 5:3 a je stále bez porážky v řádné hrací době. Utkání se hraje v Horním Benešově v sobotu 12. listopadu od 17 hodin.

Horní Benešov – Český Těšín 10:4 (3:0, 5:2, 2:2)
Branky a asistence Benešova: Kovalovský 3 (Zigmund 3, A. Lhotský), Zigmund 2 (Pavelek, Kovalovský), Fraš (Zigmund, Pavelek), Svoboda 2 (Trubka, Koschatský), Vrabel), Hejhal (Zigmund), Rohovský
Horní Benešov: Pospíšil (39. Tengler) – A. Lhotský, Pavelek, Zigmund, Fraš, Kovalovský – Vajda, Rohovský(30. Pělucha), Vrabel, Svoboda, Koschatský – Trubka, Čermák, Hlista, Hejhal, Pražák – Vaněk. Trenér: Marek Harazim