Rysi potvrzovali roli papírového favorita hned od první třetiny. Ve 12. minutě je poslal do vedení Indrst, kterému nahrávali Valíček a Mičulka. Jen o minutu později stejná trojice přidala druhou branku.

Na odpověď Hornobenešovských čekali domácí fanoušci marně, naopak hosté postupně navyšovali své vedení. Ve 25. minutě zkompletoval skvěle hrající Indrst hattrick, další branku přidal v polovině utkání Fojtík. V poslední dvacetiminutovce ještě Drndu překonal Fiala a pak i Mičulka a po šedesáti minutách ukazovala světelná tabule stav 0:6.

Krnovští hokejisté doma podlehli Orlové

V domácí brance překvapivě odchytal celé utkání Drnda, kterého před utkáním trápilo oteklé koleno. „A opět zachytal dobrý zápas,“ pochválil týmovou jedničku trenér Martin Mičola.

„Opět se ale projevilo to, že máme slabou produktivitu, což nás bohužel sráží. Soopeř dá tři čtyři góly a víceméně není o co hrát. Navíc jsme opět nebyli kompletní a naše nezkušenost se potvrdila,“ přidal šéf hornobenešovské lavičky.

Horní Benešov - Frýdek – Místek B 0:6 (0:2, 0:2, 0:2)

Branky a nahrávky: 12. Indrst (Valíček, Mičulka), 13. Indrst (Valíček, Mičulka), 25. Indrst (Valíček), 31. Fojtík (Vančo-Minařík, Valíček), 42. Fiala (Indrst), 56. Mičulka (Vacula, Indrst).

Rozhodčí: Krenželok – Majetný, Opravil. Vyloučení: 3:7. Bez využití. V oslabení: 0:1.

Horní Benešov: Drnda – P. Adamczyk, Pělucha, Čermák, Podzimný, Volf, Harabiš, Trávníček – E. Adamczyk, Pražák, Zigmund, Vaněk, Krupa, Rýpar, Hejhal, Fraš, Adamec, Hlista. Trenér: Martin Mičola.