V divokém utkání, které bylo plné vyloučení, vyšel začátek lépe domácímu výběru, skóre otevřel Adamczyk. Z vedení se ale Horní Benešov neradoval dlouho, o pouhých 25 vteřin později vyrovnával Štěpjak. Ve druhé třetině poslal hosty do vedení Zedník, pojistky přidali v poslední dvacetiminutovce Koloničný a Štěpjak.

„Z průběhu dnešního utkání jsem zklamán, nehráli jsme dobře. Vázla v naší hře kombinace i bruslení, Jičín naší hru dobře četl a hrozil z brejků. Zlomová byla branka na 1:2, kterou jsme dostali do šatny. Pak jsme to museli trošku otevřít a soupeř nás za to potrestal. Musím říct, že to nebyl moc hezký hokej, bylo tam hodně soubojů a asi to byl náš nejhorší letošní výkon,“ prohlásil po utkání lodivod Horního Benešova Martin Mičola.

HORNÍ BENEŠOV – NOVÝ JIČÍN 1:4 (1:1, 0:1, 0:2)

Branky a nahrávky: 8. Adamczyk (Vrabel, Hlista) – 9. Štěpjak, 40. Zedník (Štěpjak, Andrýsek), 42. Koloničný, 60. Štěpjak (Zedník).

Rozhodčí: Hykel – Binar, Vítek.

Vyloučení: 9:9, bez využití.

V oslabení: 0:2.

Horní Benešov: Drnda (Horák) – Podzimný, Volf, Suchý, Adamczyk, Cygal, Harabiš, Pělucha – Adamczyk, Hlista, Vrabel, Rýpar, Vaněk, Krupa, Zigmund, Hejhal, Ostřanský, Trávníček, Pražák, Adamec, Kovalovský. Trenér: Martin Mičola.