VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Hokej

31.5.2012

Krnovský hokej se chystá na novou sezónu, jaká bude?

Krnov – Čas plyne jako voda, nová hokejová sezóna se neúprosně blíží. Připravují se na ni také v Krnově. Jaká bude nová hokejová sezóna 2012/2013? Na to odpovídal hráč a manažer krnovského hokejového klubu v jedné osobě – Roman Tichý.

16.5.2012

Krnovská florbalová liga zná svého vítěze, obhájila Cobra

Krnov - Krnovská florbalová liga tříčlenných týmů má za sebou druhý ročník. V neděli se odehrály vyřazovací boje, z nichž vyšel staronový vítěz, tým FBC Cobra.

16.5.2012

Hokejisté musí vrátit dotaci

Krnov – Zatímco na předchozích zasedáních krnovského zastupitelstva se vedly dlouhé vášnivé diskuse o účetnictví hokejistů a podrobně se rozebíraly jeho nedostatky, tentokrát byli zastupitelé s hokejem hotovi raz dva. Schválili, že hokejový klub HK Krnov musí vrátit městu dotaci přes 190 tisíc, kterou dostal v roce 2010.

4.5.2012

Hrozí Krnovu, že zmizí z hokejové mapy?

Krnov - Představitelé klubu dělají všechno proto, aby hokej v Krnově zůstal, může se však stát, že se kvůli negativnímu přístupu města odstěhuje

2.5.2012

Zlatý konec mládežnické sezony

Krnov, Roudnice nad Labem - Krnovské hokejové naděje zažily úspěšnou sezonu, korunovaly ji vítězstvím v Roudnici.

2.5.2012

Kauza hokej: verdikt padne devátého května

Krnov - Krnovští hokejisté konečně budou vědět na čem jsou, na zasedání zastupitelstva se dozvědí, zda je město podpoří, či nikoliv.

28.4.2012

Navždy odešel Petr Pakosta

Krnov - Krnovskému sportu a především hokeji navždy odešla velká osobnost. Uplynulou neděli náhle zemřel velký sportovec, spoluhráč, trenér pan Petr Pakosta.

23.4.2012

Orca Spring Cup 2012: Svátek florbalu v Krnově se blíží

Krnov - Už se stalo tradicí, že florbalovou sezonu na Krnovsku uzavírá Orca Spring Cup. Tradiční turnaj trojic, na kterém se kromě místních florbalistů představí i hráči z blízkého i dalekého okolí, a také jako každoročně i několik extraligových hvězd, se uskuteční za měsíc o víkendu 19. a 20. května.

16.4.2012

Hokejový kouč Jiří Žůrek odchází do Letňan

Krnov - Hokejová sezona v Krnově sice už dávno skončila, ale hokej se v kuloárech probírá stále. Tentokrát však nejde o spory s městem Krnov kvůli financím, ale opět o věci čistě sportovní. Z Krnova odchází trenér Jiří Žůrek, kouč, který zatraktivnil hru krnovských hokejistů, a díky tomu chodily na zimní stadion v Krnově nejvyšší návštěvy v krajské lize.

7.4.2012

Florbalový Easter Cup trojic v Karlovicích

Karlovice - V neděli 8. dubna se v Karlovicích uskuteční už pátý ročník tradičního velikonočního florbalového turnaje trojic Easter Cup.

2.4.2012

Krnováci vybojovali na turnaji mladších žáků bronz

Krnov - Krnovský zimní stadion Krystal se stal dějištěm mezinárodního hokejového mládežnického turnaje. Proběhlo zde více než dvacet utkání hokejových nadějí narozených v roce 2000 a mladších.

31.3.2012

Po vyrovnaném boji podlehli Krnovští lídrovi

Krnov - V dohrávce ligy mladších žáků se utkali krnovští mladíci na domácím ledě v Horním Benešově s lídrem nadstavbové části soutěže, týmem HC Nový Jičín.

26.3.2012

Elévové nevyhráli

Krnov - Nejmladší florbalisté krnovské Orcy, elévové, odehráli další ligový turnaj, tentokrát ve sportovní hale v Paskově. Postupně se střetli s pořádajícím Frýdkem-Místkem, Aligátory z Vítkovic, ostravským Remedicem a Škorpiony.

23.3.2012

Mezinárodní hokejový turnaj mladších žáků v Krnově

Krnov - O víkendu se na zimním stadionu Krystal v Krnově uskuteční mezinárodní turnaj mladších žáků. Účastníci turnaje: HK Krnov, VHK Vsetín, MUKS Orlík Opole, Dukla Trenčín, HCM Warrior Brno, HK Spišská Nová Ves, SHK Hodonín, HC Slavoj Zbraslav. Týmy se utkají ve dvou čtyřčlenných skupinách. Po nich bude následovat play-off.

23.3.2012

Propozice k víkendovému mezinárodnímu hokejovému turnaji mládeže

Krnov - Víkend na ZS Krystal bude ve znamení mládežnického hokeje.

22.3.2012

Mladší žáci Krnova o víkendu úspěšní pouze z poloviny

Krnov - O uplynulém víkendu odehrál krnovský hokejový tým mladších žáků jedny z posledních mistrovských utkání této sezóny.

14.3.2012

Kauza dotací pro hokejisty je stále na mrtvém bodě

Krnov - Kauza kolem městských dotací pro krnovský hokejový klub stále není u konce. Poté, co byli představitelé HK Krnov na zasedání zastupitelstva v podstatě nařčeni z podvodu, se věc dále nepohnula. Hokejoví činovníci se snažili představitelům města vše vysvětlit. Z radnice jim byla přislíbena druhá kontrola hospodaření, aby jim mohly být přiznány dotace na rok 2012, k té však ještě nedošlo.

8.3.2012

Povinné vítězství mladších žáků hokejového klubu Krnov nad Orlovou

Krnov - O uplynulém víkendu odehráli mladší žáci HK Krnov, na tentokráte domácím ledě v Horním Benešově, další z utkání nadstavbové části ligy mladších žáků, v němž přivítali celek stejně starých hráčů HC Orlová.

7.3.2012

Hokejová přípravka Krnova bodovala v Opavě

Krnov - Krnovská hokejová přípravka sehrála o uplynulém víkendu svá mistrovská utkání druhých tříd na zimním stadiónu v Opavě. Společné družstvo Krnova a Horního Benešova si vedlo více než zdatně a po dvou vítězstvích nestačilo až na celek z Vítkovic. 

7.3.2012

Krnovští hokejoví třeťáci nedali o víkendu soupeřům šanci

Krnov - Sobota na krnovském zimní stadiónu Krystal patřila dalšímu ze soutěžních turnajů 3. tříd. Na krnovský led dorazily týmy SK Karviná a Černí vlci.

7.3.2012

Kontrola prokázala, že Orca čerpala dotace podle pravidel

Krnov - Florbalová Orca Krnov si může oddechnout. Poté, co kontrola z města odhalila určité chyby kolem dotací, nebylo jasné, zda stále se rozrůstající florbalový klub dostane městské peníze i na následující rok. Florbalistům se však podařilo všechny chyby napravit, což potvrdila i následná druhá revize, která proběhla v minulém týdnu.

5.3.2012

Hokejové hry pro domácí Chachary Bruntál

Bruntál - V sobotu se na bruntálském zimním stadionu konal kvalitně obsazený turnaj v ledním hokeji pod názvem „Hokejové hry“.

5.3.2012

Mladší žáci HK Krnov v Havířově neprohráli

Krnov - Uplynulou neděli zavítalo družstvo krnovských hokejových mladších žáků na led vítěze základní části LMŽ AZ Havířov. Na mladíky z Krnova čekalo velice těžké utkání, což potvrdil i jeho průběh.

27.2.2012

Hokejoví mladší žáci Krnova stoprocentní

Krnov - O uplynulém víkendu sehráli krnovští hokejoví mladší žáci nestandardně dvě mistrovská utkání v Lize mladších žáků. V sobotu zavítali na led hokejového klubu z Olomouce a potvrdili rozdílné postavení obou týmů v tabulce. V neděli pak v Krnově přejeli soupeře ze Studénky.

24.2.2012

Florbalisty Orcy čeká boj o záchranu v lize

Krnov - Krnovští florbalisté na posledním ligovém turnaji dvakrát podlehli, nejprve lídrovi z Českého Těšína 3:7, potom smolně Kopřivnici 4:5.

23.2.2012

Tichý rekapituluje a řeší i budoucnost klubu

Krnov - Sezona skončila neúspěchem. Odejde ten, díky kterému krnovský hokej zaznamenal tak obrovský vzestup? Více napoví setkání s fandy a veřejností dnes od 18.00 hodin na zimním stadionu Krystal. Komu není lhostejná budoucnost HK Krnov, přijďte dneska na zimák.

21.2.2012

Radek Fraš: Jsme spokojení, v play-off jsme podávali výborné výkony

Horní Benešov - Hokejistům Horního Benešova skončila sezona, ale na jejich kapitánovi Radku Frašovi nebylo znát zklamání z vypadnutí v semifinále. Naopak. Po nevydařené základní části se jeho týmu podařil téměř husarský kousek.

20.2.2012

Hokejisté Hor. Benešova rozhodující utkání nezvládli

Studénka /FOTOGALERIE/ – Hokejisté Studénky vyhráli na domácím ledě třetí semifinálový zápas s Horním Benešovem 6:3 a postoupili do finále krajské hokejové ligy, kde se utkají s Orlovou.

18.2.2012

Horní Benešov doma zvítězil a vyrovnal sérii

Horní Benešov – Bojovné utkání, které se rozhodně nehrálo v rukavičkách, to bylo druhé semifinále krajské ligy mezi domácím Horním Benešovem a Studénkou. Duel plný zvratů nakonec přinesl vítězství domácím v poměru 4:3 a vyrovnání semifinálové série na 1:1.

17.2.2012

Roman Tichý: Na konci se všechno zvrtlo

Krnov /ROZHOVOR/ - Hokejisté Krnova mají po sezoně. Po sezoně, ve které měli vystoupat až k vítězství v krajské lize a poprat se v baráži o 2. ligu. Sport je však nevyzpytatelný a nebere v potaz papírové předpoklady. Krnovští tak překvapivě vypadli už v prvním kole play-off s béčkem Nového Jičína, které jinak v základní části překonali o čtyřicet bodů.

16.2.2012

Horní Benešov v prvním semifinále podlehl

Horní Benešov, Studénka /FOTOGALERIE/ - Úvodní semifinálové utkání letošního ročníku krajské ligy sehráli hornobenešovští hokejisté v úterý na ledě Studénky. I přesto, že byli střelecky aktivnějším týmem, odvezli si tříbrankovou porážku.

14.2.2012

Zouharův hattrick na výhru nestačil

Krnov - Mladší žáci HK Krnov absolvovali další mistrovské utkání ligy své kategorie, tentokrát na ledě uničovského hokejového klubu. Se stejně starými hráči Uničova vedli Krnováci po dvou třetinách hry poměrem 4:3. Nic nenasvědčovalo tomu, že by se mělo ubírat jiným směrem.

14.2.2012

Hokejová přípravka vyhrála turnaj v Kopřivnici

Krnov - Mrazivou neděli trávili krnovští hokejoví druháci na zimním stadionu v Kopřivnici, kde se odehrálo další soutěžní kolo této věkové kategorie.

14.2.2012

Fraš: Máme splněno, teď už bude všechno navíc

Horní Benešov - Po rozhodujícím třetím utkání proti Rožnovu měl kapitán hornobenešovských hokejistů Radovan Fraš rozhodně důvod k radosti. Jeho tým po ne úplně podařené základní části krajské ligy zachránil sezonu, přes nepříjemné Valachy postoupil do semifinále. Teď už se letošní ročník bude hodnotit jen pozitivně.

13.2.2012

Hokejisté Horního Benešova jsou v semifinále

Horní Benešov - Podceňovaný tým z Horního Benešova porazil v rozhodujícím utkání venku Rožnov a dostal se mezi čtyři nejlepší, teď bude hrát o finále.

12.2.2012

Radek Fraš: Teď už to bylo play-off

Horní Benešov - Na rozdíl od Krnova se druhý ze zástupců našeho okresu v play-off krajské hokejové ligy mohl ve druhém čtvrtfinálovém utkání radovat. Hornobenešovští na domácím ledě doslova deklasovali Rožnov a vyrovnali sérii na 1:1. Rozhodne třetí vzájemný duel, který se odehraje v sobotu na Valašsku.

12.2.2012

Jiří Žůrek: Nedávali jsme góly, proto jsme vypadli

Krnov - První kompletní sezona trenéra Jiřího Žůrka u krnovských hokejistů právě skončila. A ne příliš šťastně. Nezastíral to ani sám ambiciózní kouč.

11.2.2012

Hornobenešovští hokejisté rozprášili Valachy

Horní Benešov - Podceňovaný celek Horního Benešova rozdrtil na vlastním ledě Rožnov 11:3 a vynutil si pokračování série, rozhodne se v sobotu.

11.2.2012

Sen se neuskutečnil, Krnovští v play-off končí

Nový Jičín - /FOTOGALERIE/ Hokejisté HK Krnov, jeden z favoritů na vítězství v krajské lize, vypadli hned v prvním kole play-off, ve dvou zápasech dali jen jeden gól.

9.2.2012

Radek Fraš: Byl to moc pěkný zápas

Horní Benešov - Hornobenešovští sice první čtvrtfinále v Rožnově prohráli 2:3, ale rozhodně se nemají za co stydět. Podle kapitána Radovana Fraše podali jeden z nejlepších výkonů v sezoně a pořád mají, se značně posílenými Valachy, o co hrát.

9.2.2012

Jiří Žůrek: Zápas se nám evidentně nepovedl

Krnov - Po utkání těžko hledal slova. Na trenérovi Krnova Jiřím Žůrkovi bylo vidět velké zklamání, ale hned věděl, v jakých herních činnostech jeho tým zklamal.

9.2.2012

Hornobenešovští hokejisté přivezli těsnou porážku

Horní Benešov - K zahajovacímu utkání letošního play-off cestovali v úterý hokejisté Horního Benešova na led Rožnova pod Radhoštěm, kde i přes dobrý výkon hlavně ve třetí části nakonec podlehli poměrem 2:3.

9.2.2012

Krnovští hokejisté v prvním čtvrtfinále padli

Krnov - Velmi nečekaný průběh i rozuzlení měl úvodní duel čtvrtfinálové série krajské hokejové ligy mezi domácím Krnovem a béčkem Nového Jičína. Krnovští se sice ujali vedení ve vlastním oslabení, hosté ale vzápětí vyrovnali a i přes šance na obou stranách, Krnov jich měl o poznání více, dospělo utkání do prodloužení. Tam byli šťastnější borci z Nového Jičína.

8.2.2012

Po nájezdech putuje prvenství do Krnova

Rýmařov - Poslední lednový víkend proběhl na zimním stadiónu v Rýmařově druhý ročník hokejového turnaje pořádaného MOBIS (Merva, Hyundai Lašák, Šopík Ferdinand, Josef Ptáček, Vašík Radomír, Keller Petr, Jalůvka Jaroslav, Václavík Antonín, Ujfaluši Josef).

8.2.2012

Florbalisté Hingstaru podlehli Hati

Krnov - Čtvrtý celek florbalové Moravskoslezské soutěže mužů, Hingstar Gympl Krnov, odehrál další dva zápasy. Proti šesté Hati se Krnovákům střelecky nedařilo a podlehli. Naopak v duelu s ostravskými Redwolfs nastříleli devět branek a mají tři body.

7.2.2012

Krnovští hokejisté zahajují čtvrtfinále doma

Krnov, Horní Benešov /POZVÁNKA, DOPLNĚNO/ - Druhý celek po základní části krajské hokejové ligy, HK Krnov, se chystá na svého čtvrtfinálového protivníka. Bude jím béčko Nového Jičína, tedy celek, se kterým Krnováci sehráli i poslední střetnutí základní části. A zvítězili.

6.2.2012

Krnovští zakončili základní část ligy vítězně

Krnov, Nový Jičín /FOTOGALERIE/ - Poslední kolo krajské hokejové ligy odstartoval duel B týmu Nového Jičína s Krnovem. Byla to taková generálka před nadcházejícími vyřazovacími boji, neboť oba soupeři se spolu střetnou i v prvním kole play-off. Hosté z Krnova nakonec slavili vítězství, ale domácí až do samého konce sahali po bodovém zisku.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT