VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Hokej

20.9.2012

Orca Krnov má na úvod ligy tři body, rozhodla přesilovka

Krnov - Florbalistům krnovské Orcy začala o víkendu ligová sezona. Poté, co s Olomoucí vypadli z Poháru České pojišťovny, mohli se soustředit už jen výhradně na start Moravskoslezké ligy (4. liga). Hned první ligový turnaj soutěže Krnovští pořádali ve své zatím domácí hale v Bolaticích na Opavsku.

19.9.2012

Krnovští hokejisté vysoko podlehli Dubnici, neproměnili šance

Krnov - V sobotní podvečer zahájili hokejisté krnovského A-týmu svoji zápasovou pouť novou sezonou, jejímž vyvrcholením bude březnové play-off krajské ligy mužů. K prvnímu přípravnému utkání si pozvali na domácí led slovenský tým HK 38 Dubnica a i když s protivníkem herně drželi krok, podlehli 2:7.

14.9.2012

Hokejisty prověří v přípravě Dubnica

Krnov - Krnovští hokejisté se připravují na novou sezonu krajské hokejové ligy. Stihli zatím jen čtyři tréninky, a už je čeká první soupeř. Zatím ale půjde jen o přípravu. V sobotu od 17.00 hodinse na zimním stadionu Krystal představí slovenský celekHK 38 Dubnica. Utkání tak naváže na tradici, kdy do Krnova přijížděl jiný dubnický tým, Old Foxes.

6.9.2012

Krnovští hokejisté zahájí přípravu na ledě

Krnov - Hokejistům krnovského hokejového klubu končí nejméně oblíbená část sezony, kondiční příprava na suchu a chystají se na led.

31.8.2012

FLORBAL: Zdolá Orca Štěpánkovice?

Krnov, Štěpánkovice, Opava – První kolo Poháru České Pojišťovny mají krnovští florbalisté zdárně za sebou. Minulý víkend si v Opavě vybojovali postup do dalších bojů ze třetího místa v základní skupině, když jasně porazili Nový Jičín a Letohrad, remizovali s Opavou a o gól prohráli s Frýdkem-Místkem.

29.8.2012

Krnovští florbalisté postoupili do dalšího kola Poháru České pojišťovny

Krnov - Florbalisté Orcy Krnov budou v Českém poháru pokračovat, o víkendu postoupili ze třetího místa ve skupině a narazí na Štěpánkovice.

27.8.2012

Lama energy fandí krnovským hokejistům

Krnov /ROZHOVOR/ - Sport, to nejsou jen sportovci, realizační týmy, trenéři. Sport se v dnešní době neobejde bez dalšího podstatného faktoru, a to jsou sponzoři. Výjimku netvoří ani krnovský hokejový klub, který by bez peněz sponzorů, stejně jako většina dalších, mohl jen těžko provozovat svou činnost a dosahovat úspěchů.

9.8.2012

Hokejistům začala příprava

Krnov - V úterý začala na krnovském atletickém stadiónu druhá část předsezónní suché přípravy mládeže krnovského hokejového klubu. Mladíci, již pod vedením nového trenéra Michala Piskoře, začali nabírat kondici zábavnou a soutěživou formou.

3.8.2012

Krnovští florbalisté se v Píšti neprosadili

Krnov, Píšť - Minulý pátek a sobotu byl areál koupaliště v Píšti v obležení florbalistů. Konal se tu totiž další ročník velkého turnaje trojic pod širým nebem.

3.8.2012

Florbalový Krnov Summer Cup

Krnov - Krnovští florbalisté srdečně zvou všechny hráče, hráčky, fanynky, fanoušky, rodiče, babičky a další rodinné příslušníky na letní florbalový turnaj, Krnov Summer Cup.

1.8.2012

Mládež florbalové Orcy vybojovala stříbro

Krnov, Píšť - O víkendu se v Píšti na Hlučínsku konal velký florbalový turnaj trojic pod širým nebem Open Air Cup. Letos poprvé zde byla zavedena i mládežnická kategorie, a tak kromě čtyřiceti mužských týmů soutěžilo o poháry a medaile i osm žákovských celků.

24.7.2012

Krnovský Saigon byl na turnaji třetí

Krnov, Štěpánkovice - O minulém víkendu se ve Štěpánkovicích uskutečnil tradiční l orbalový turnaj trojic pod otevřeným nebem.

4.7.2012

Krnovské hokejisty nově povede Michal Piskoř

Krnov – Krnovští hokejisté získali pro novou sezonu obrovskou posilu. Tentokrát to však není žádný hráč, nýbrž trenér. Poté, co Jiří Žůrek odešel do Letňan, hledali Krnovští adekvátní náhradu. A našli ji. HK Krnov bude trénovat exopavský Michal Piskoř.

27.6.2012

Prázdninová akce Orcy Krnov: „Vyzkoušej si florbal"

Krnov - Krnovský florbalový klub FBC Orca Krnov po roce opět rozjíždí akci Vyzkoušej si florbal. Smysl akce je jednoduchý: děti mohou v průběhu letních prázdnin trénovat v žákovských družstvech klubu a rodiče přitom nemusí platit žádné příspěvky. Orca takto loni přitáhla do svých řad hned několik malých sportovců, nyní už nadšených florbalistů.

27.6.2012

Roman Šlupina: Věřím, že nám to letos vyjde, podřídím tomu vše

Krnov - Dvaačtyřicetiletá gólmanská legenda chtěla po letošním nepovedeném play-off skončit s hokejem, děti však Romana Šlupinu přemluvily

13.6.2012

Pavel Michálek: Kanadské bodování už rád přenechám mlaďochům

Krnov - S blížící se novou hokejovou sezónou již někteří z krnovských hokejistů začali s letní přípravou. Mezi tyto hráče patří i kapitán hokejového áčka, Pavel Michálek. V uplynulé sezóně nejproduktivnější hokejista HK Krnov momentálně piluje fyzičku hlavně na tenisových kurtech.

31.5.2012

Tréninky florbalové mládeže Orcy Pavel Brus

Krnov – Trenérský tým krnovského florbalového oddílu FBC Orca Krnov získal v pondělí 21. května mimořádnou posilu, Pavla Bruse. Za nenápadným jménem se skrývá úctyhodná vizitka: český reprezentant, bronzový medailista z posledního mistrovství světa, hráč nejvyšší finské soutěže (Nokian KrP) a bezpochyby jeden z nejlepších světovýchobránců.

31.5.2012

Krnovský hokej se chystá na novou sezónu, jaká bude?

Krnov – Čas plyne jako voda, nová hokejová sezóna se neúprosně blíží. Připravují se na ni také v Krnově. Jaká bude nová hokejová sezóna 2012/2013? Na to odpovídal hráč a manažer krnovského hokejového klubu v jedné osobě – Roman Tichý.

16.5.2012

Krnovská florbalová liga zná svého vítěze, obhájila Cobra

Krnov - Krnovská florbalová liga tříčlenných týmů má za sebou druhý ročník. V neděli se odehrály vyřazovací boje, z nichž vyšel staronový vítěz, tým FBC Cobra.

16.5.2012

Hokejisté musí vrátit dotaci

Krnov – Zatímco na předchozích zasedáních krnovského zastupitelstva se vedly dlouhé vášnivé diskuse o účetnictví hokejistů a podrobně se rozebíraly jeho nedostatky, tentokrát byli zastupitelé s hokejem hotovi raz dva. Schválili, že hokejový klub HK Krnov musí vrátit městu dotaci přes 190 tisíc, kterou dostal v roce 2010.

4.5.2012

Hrozí Krnovu, že zmizí z hokejové mapy?

Krnov - Představitelé klubu dělají všechno proto, aby hokej v Krnově zůstal, může se však stát, že se kvůli negativnímu přístupu města odstěhuje

2.5.2012

Zlatý konec mládežnické sezony

Krnov, Roudnice nad Labem - Krnovské hokejové naděje zažily úspěšnou sezonu, korunovaly ji vítězstvím v Roudnici.

2.5.2012

Kauza hokej: verdikt padne devátého května

Krnov - Krnovští hokejisté konečně budou vědět na čem jsou, na zasedání zastupitelstva se dozvědí, zda je město podpoří, či nikoliv.

28.4.2012

Navždy odešel Petr Pakosta

Krnov - Krnovskému sportu a především hokeji navždy odešla velká osobnost. Uplynulou neděli náhle zemřel velký sportovec, spoluhráč, trenér pan Petr Pakosta.

23.4.2012

Orca Spring Cup 2012: Svátek florbalu v Krnově se blíží

Krnov - Už se stalo tradicí, že florbalovou sezonu na Krnovsku uzavírá Orca Spring Cup. Tradiční turnaj trojic, na kterém se kromě místních florbalistů představí i hráči z blízkého i dalekého okolí, a také jako každoročně i několik extraligových hvězd, se uskuteční za měsíc o víkendu 19. a 20. května.

16.4.2012

Hokejový kouč Jiří Žůrek odchází do Letňan

Krnov - Hokejová sezona v Krnově sice už dávno skončila, ale hokej se v kuloárech probírá stále. Tentokrát však nejde o spory s městem Krnov kvůli financím, ale opět o věci čistě sportovní. Z Krnova odchází trenér Jiří Žůrek, kouč, který zatraktivnil hru krnovských hokejistů, a díky tomu chodily na zimní stadion v Krnově nejvyšší návštěvy v krajské lize.

7.4.2012

Florbalový Easter Cup trojic v Karlovicích

Karlovice - V neděli 8. dubna se v Karlovicích uskuteční už pátý ročník tradičního velikonočního florbalového turnaje trojic Easter Cup.

2.4.2012

Krnováci vybojovali na turnaji mladších žáků bronz

Krnov - Krnovský zimní stadion Krystal se stal dějištěm mezinárodního hokejového mládežnického turnaje. Proběhlo zde více než dvacet utkání hokejových nadějí narozených v roce 2000 a mladších.

31.3.2012

Po vyrovnaném boji podlehli Krnovští lídrovi

Krnov - V dohrávce ligy mladších žáků se utkali krnovští mladíci na domácím ledě v Horním Benešově s lídrem nadstavbové části soutěže, týmem HC Nový Jičín.

26.3.2012

Elévové nevyhráli

Krnov - Nejmladší florbalisté krnovské Orcy, elévové, odehráli další ligový turnaj, tentokrát ve sportovní hale v Paskově. Postupně se střetli s pořádajícím Frýdkem-Místkem, Aligátory z Vítkovic, ostravským Remedicem a Škorpiony.

23.3.2012

Mezinárodní hokejový turnaj mladších žáků v Krnově

Krnov - O víkendu se na zimním stadionu Krystal v Krnově uskuteční mezinárodní turnaj mladších žáků. Účastníci turnaje: HK Krnov, VHK Vsetín, MUKS Orlík Opole, Dukla Trenčín, HCM Warrior Brno, HK Spišská Nová Ves, SHK Hodonín, HC Slavoj Zbraslav. Týmy se utkají ve dvou čtyřčlenných skupinách. Po nich bude následovat play-off.

23.3.2012

Propozice k víkendovému mezinárodnímu hokejovému turnaji mládeže

Krnov - Víkend na ZS Krystal bude ve znamení mládežnického hokeje.

22.3.2012

Mladší žáci Krnova o víkendu úspěšní pouze z poloviny

Krnov - O uplynulém víkendu odehrál krnovský hokejový tým mladších žáků jedny z posledních mistrovských utkání této sezóny.

14.3.2012

Kauza dotací pro hokejisty je stále na mrtvém bodě

Krnov - Kauza kolem městských dotací pro krnovský hokejový klub stále není u konce. Poté, co byli představitelé HK Krnov na zasedání zastupitelstva v podstatě nařčeni z podvodu, se věc dále nepohnula. Hokejoví činovníci se snažili představitelům města vše vysvětlit. Z radnice jim byla přislíbena druhá kontrola hospodaření, aby jim mohly být přiznány dotace na rok 2012, k té však ještě nedošlo.

8.3.2012

Povinné vítězství mladších žáků hokejového klubu Krnov nad Orlovou

Krnov - O uplynulém víkendu odehráli mladší žáci HK Krnov, na tentokráte domácím ledě v Horním Benešově, další z utkání nadstavbové části ligy mladších žáků, v němž přivítali celek stejně starých hráčů HC Orlová.

7.3.2012

Hokejová přípravka Krnova bodovala v Opavě

Krnov - Krnovská hokejová přípravka sehrála o uplynulém víkendu svá mistrovská utkání druhých tříd na zimním stadiónu v Opavě. Společné družstvo Krnova a Horního Benešova si vedlo více než zdatně a po dvou vítězstvích nestačilo až na celek z Vítkovic. 

7.3.2012

Krnovští hokejoví třeťáci nedali o víkendu soupeřům šanci

Krnov - Sobota na krnovském zimní stadiónu Krystal patřila dalšímu ze soutěžních turnajů 3. tříd. Na krnovský led dorazily týmy SK Karviná a Černí vlci.

7.3.2012

Kontrola prokázala, že Orca čerpala dotace podle pravidel

Krnov - Florbalová Orca Krnov si může oddechnout. Poté, co kontrola z města odhalila určité chyby kolem dotací, nebylo jasné, zda stále se rozrůstající florbalový klub dostane městské peníze i na následující rok. Florbalistům se však podařilo všechny chyby napravit, což potvrdila i následná druhá revize, která proběhla v minulém týdnu.

5.3.2012

Hokejové hry pro domácí Chachary Bruntál

Bruntál - V sobotu se na bruntálském zimním stadionu konal kvalitně obsazený turnaj v ledním hokeji pod názvem „Hokejové hry“.

5.3.2012

Mladší žáci HK Krnov v Havířově neprohráli

Krnov - Uplynulou neděli zavítalo družstvo krnovských hokejových mladších žáků na led vítěze základní části LMŽ AZ Havířov. Na mladíky z Krnova čekalo velice těžké utkání, což potvrdil i jeho průběh.

27.2.2012

Hokejoví mladší žáci Krnova stoprocentní

Krnov - O uplynulém víkendu sehráli krnovští hokejoví mladší žáci nestandardně dvě mistrovská utkání v Lize mladších žáků. V sobotu zavítali na led hokejového klubu z Olomouce a potvrdili rozdílné postavení obou týmů v tabulce. V neděli pak v Krnově přejeli soupeře ze Studénky.

24.2.2012

Florbalisty Orcy čeká boj o záchranu v lize

Krnov - Krnovští florbalisté na posledním ligovém turnaji dvakrát podlehli, nejprve lídrovi z Českého Těšína 3:7, potom smolně Kopřivnici 4:5.

23.2.2012

Tichý rekapituluje a řeší i budoucnost klubu

Krnov - Sezona skončila neúspěchem. Odejde ten, díky kterému krnovský hokej zaznamenal tak obrovský vzestup? Více napoví setkání s fandy a veřejností dnes od 18.00 hodin na zimním stadionu Krystal. Komu není lhostejná budoucnost HK Krnov, přijďte dneska na zimák.

21.2.2012

Radek Fraš: Jsme spokojení, v play-off jsme podávali výborné výkony

Horní Benešov - Hokejistům Horního Benešova skončila sezona, ale na jejich kapitánovi Radku Frašovi nebylo znát zklamání z vypadnutí v semifinále. Naopak. Po nevydařené základní části se jeho týmu podařil téměř husarský kousek.

20.2.2012

Hokejisté Hor. Benešova rozhodující utkání nezvládli

Studénka /FOTOGALERIE/ – Hokejisté Studénky vyhráli na domácím ledě třetí semifinálový zápas s Horním Benešovem 6:3 a postoupili do finále krajské hokejové ligy, kde se utkají s Orlovou.

18.2.2012

Horní Benešov doma zvítězil a vyrovnal sérii

Horní Benešov – Bojovné utkání, které se rozhodně nehrálo v rukavičkách, to bylo druhé semifinále krajské ligy mezi domácím Horním Benešovem a Studénkou. Duel plný zvratů nakonec přinesl vítězství domácím v poměru 4:3 a vyrovnání semifinálové série na 1:1.

17.2.2012

Roman Tichý: Na konci se všechno zvrtlo

Krnov /ROZHOVOR/ - Hokejisté Krnova mají po sezoně. Po sezoně, ve které měli vystoupat až k vítězství v krajské lize a poprat se v baráži o 2. ligu. Sport je však nevyzpytatelný a nebere v potaz papírové předpoklady. Krnovští tak překvapivě vypadli už v prvním kole play-off s béčkem Nového Jičína, které jinak v základní části překonali o čtyřicet bodů.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT