Kosina rozhodl drama v Karviné

Až samostatné nájezdy musely v sobotu rozsoudit, kdo v duelu Krajské hokejové ligy mezi Karvinou a Krnovem získá větší počet bodů.

21.10.2018

Horní Benešov doma přestřílel Rožnov

Až do sedmapadesáté minuty byl sobotní duel Krajské hokejové ligy mezi Horním Benešovem a Rožnovem pod Radhoštěm vyrovnaný 5:5. Pak se ovšem domácí nadechli k mohutnému závěru.

15.10.2018

Doma si poradili se Studénkou

Krnovská hokejová mašina v úvodních kolech Krajské hokejové ligy šlape jako dobře namazaný stroj. Naposledy soubor trenéra Pavla Hulvy na domácím ledě zdolal ambiciózní Studénku.

14.10.2018

Horní Benešov si v Jičíně otevřel střelnici

Náročný týden v Krajské hokejové lize má za sebou Horní Benešov. Nejprve ve středečním derby s Krnovem padl až v prodloužení 2:3, o víkendu si pak napravil chuť proti béčku Nového Jičína.

11.10.2018

Výhru Krnova v derby urval během prodloužení Tošenovjan

Další kolo Krajské hokejové ligy ve středu nabídlo atraktivní derby mezi Horním Benešovem a Krnovem, které po základní hrací době skončilo 2:2. Výhru hostů v prodloužení zařídil Michal Tošenovjan.

9.10.2018

Krnov vyhrál a vede tabulku

Krnovská mašina pokračuje ve vítězném tažení. Hokejisté Strojosvitu si na domácím ledě poradili s Českým Těšínem, který porazili 4:1.

7.10.2018

Horní Benešov v sobotu deklasovali karvinští Býci

Další duel Krajské hokejové ligy mezi Karvinou a hornobenešovskými hokejisty rozhodla třetí třetina, během níž hosté inkasovali hned šestkrát.

3.10.2018

Krnov se rozjel a dvakrát zvítězil

Prodloužený víkend z kategorie snů mají za sebou hokejisté Krnova. Do tabulky krajské ligy si připsali šest bodů, a to za domácí vítězství 5:2 nad Bohumínem a 2:1 na ledě rezervního týmu z Frýdku-Místku.

1.10.2018

Je třeba přežít do listopadu, pak už to jde, usmívá se David Galvas

Hokejový obránce David Galvas má za sebou bohatou hokejovou kariéru. Vedle české hokejové scény si třiačtyřicetiletý zadák vyzkoušel, jak se na chleba vydělává na Slovensku a v Polsku.

24.9.2018

První výhru v sezoně trefil Galvas

Problémy se složením sestavy měl při letošní premiéře v Krajského hokejové lize trenér Krnova Pavel Hulva. Ve třetím útoku museli dokonce zaskočit dva obránci. Strojosvit duel v Rožnově ale zvládl. Vyhrál 3:2 v prodloužení, když rozhodující branku vstřelil David Galvas.

23.9.2018

O prohře Benešova rozhodla třetí třetina

Krajská hokejová liga byla během uplynulého víkendu odstartována. Porážkou 3:6 na ledě Českého Těšína do ní vstoupil i Horní Benešov.

4.9.2018

Soutěžíme o permanentky na zápasy HK Krnov

Krajská hokejová liga pomalu klepe na dveře. Vedení HK Krnov ve spolupráci s Bruntálským a krnovským deníkem přináší vědomostní soutěž o tři permanentní vstupenky do Krystal Arény.

1.8.2018

Pavel Hulva získal v Krnově nový elán, se Strojosvitem chce do finále

Krnovští hokejisté chtějí do finále krajské ligy. Dovést je tam má zkušený stratég Pavel Hulva, který se s vedením klubu domluvil na dvouletém kontraktu.

7.6.2018

Hokeji v Krnově se rýsuje dobrá sezona

Vypadá to slibně. Krnovští hokejisté jsou v plné letní přípravě, což se v krajské soutěži hned tak nevidí. Navíc vedení klubu udrželo uznávaného kouče Pavla Hulvu, a to je co říci.

4.6.2018

Krajské hokejové týmy čekají výjezdy do jižních Čech

Kraj - Druhá hokejová liga se bude hrát v novém hávu. Krajské týmy čekají výjezdy do jižních Čech nebo na Vysočinu.

30.5.2018

Krnov zbrojí, přichází Pavel Selingr

Účastník krajské hokejové soutěže z Krnova získal velkou posilu. Do Krystal arény míří zkušený útočník Pavel Selingr.

25.5.2018

Ostrava chce uspořádat Winter Classic!

Hokejisté Vítkovic mají v plánu vyzvat na Městském stadionu, kde hraje své domácí zápasy fotbalový Baník, pod širým nebem Třinec a Brno.

17.5.2018

Češi padli ve čtvrtfinále s USA. Sen o semifinále rozmetal Kane

/FOTOGALERIE, ANKETA/ Šest let od poslední medaile, tři roky od posledního semifinále. Taková byla čísla před čtvrtfinále letošního mistrovství světa. A nelichotivá série českých hokejistů se opět prodloužila. Americký kapitán Kane ukázal svou extratřídu a poslal svůj tým mezi nejlepší čtyřku při výhře 3:2.

17.5.2018

ON-LINE: Češi medaili z MS nepřivezou. Nezvládli čtvrtfinále s USA

Čeští hokejisté skončili na světovém šampionátu těsně před branami semifinále. Nad jejich síly byl v Dánsku ve čtvrtfinále výběr Spojených států vedený hvězdným Patrickem Kanem. Se zámořským celkem prohráli 2:3. Trenér Josef Jandač tak své působení u národního týmu ukončí bez medaile.

14.5.2018

Raffl trápil české beky. Výhru nad Rakouskem nakonec zařídil Hyka

I sto let po odchodu z monarchie dál platí, že Češi hrají lepší hokej než Rakušané. V posledním zápase skupiny oběma týmům o mnoho nešlo, spíše o čest, přesto se hrál mnohem lepší zápas než ty předešlé dva. Češi nakonec snaživého protivníka zdolali díky lepšímu startu těsně 4:3.

13.5.2018

Dva góly Pastrňáka a Horáka i bleskovka Nečase. Češi si pohráli s Francií

/ANKETA, FOTOGALERIE/ Snadná práce. Čeští hokejisté přehráli Francii 6:0 v předposledním utkání skupiny A na mistrovství světa v Dánsku. Národní tým soupeře přestřílel neskutečným poměrem 55:10.

11.5.2018

Češi splnili povinnost s Běloruskem, Francouz má nulu

/FOTOGALERIE/ Už počtvrté na mistrovství světa v dánské Kodani mohla zaznít česká hymna. Čeští hokejisté splnili povinný úkol a porazili Bělorusko 3:0 a připsali si do tabulky skupiny A tři body a s aktuálním počtem devíti bodům poskakuje na třetí místo tabulky za vedoucí Švédsko a Rusko.

10.5.2018

Večer Davidů! Krejčí a Pastrňák zařídili výhru 4:3 nad Rusy

/ANKETA/ Zavolejte stráže, zbláznilo se páže… Tato gólová píseň zněla halou v utkání proti Rusku čtyřikrát. A bohudík se „zbláznila“ bostonská pážata Davidové Krejčí a Pastrňák. Jejich útok s Dmitrijem Jaškinem zařídil výhru 4:3 v prodloužení nad favorizovaným Ruskem ve skupině A mistrovství světa v Dánsku. „Souhru s Davidem si užívám. Musíte s ním být vždy připravený. Najde vás v každém střídání,“ řekl s úsměvem o parťákovi Pastrňák.

21.3.2018

Michal Pokorný: Máme za sebou dobrou sezonu, byť jsme na finále nedosáhli

Hokejisté Krnova mají po sezoně. Hodně nahlas klepali na brány finále. Bohužel semifinálovou sérii krajské ligy s Orlovou prohráli, a to s pořádným kopcem smůly.

6.3.2018

Zůstane Pavel Hulva na lavičce Krnova?

Měsíční mise zkušeného hokejového trenéra Pavla Hulvy (na snímku) na lavičce Krnova byla úspěšná. Strojosvit se dostal až do semifinále a i v něm si vedl velice dobře. Favorizovaná Orlová se na postup pořádně nadřela a postoupila i díky velké porci štěstí.

4.3.2018

Krnov si finále Krajské hokejové ligy nezahraje. Strojosvit měl kupu smůly. Vždyť ze tří zápasů v normální hrací době jednou vyhrál a dvakrát remizoval. Vaz mu zlomily samostatné nájezdy. Ty nakonec rozhodly i sobotní drama v Orlové.

28.2.2018

Plná Krystal aréna hnala Krnov za vítězstvím

Krnovská Krystal aréna praskala ve středu ve švech. Domácí hokejisté předvedli parádní výkon. V semifinále krajského hokejové ligy dokázali před téměř pěti stovkami fanoušků porazit favorizovanou Orlovou a vynutit si třetí rozhodující zápas. Ten je na programu v sobotu na soupeřově ledě.

27.2.2018

Smutný příběh v Orlové. Krnov nedostal gól, přesto nakonec prohrál

Výborný výkon podali krnovští hokejisté v semifinále krajské ligy na ledě. Hvězdami duelu byli oba gólmani, v normální hrací době ani v prodloužení branka nepadla. O vítězství favorita rozhodl v samostatných nájezdech Lumír Rosůlek.

23.2.2018

Hokejisté v bitvě o finále padli s Ruskem. Zahrají si o olympijský bronz

/FOTOGALERIE/ Šance na medaili ještě žije, zlato z toho už ale nebude. Čeští hokejisté prohráli v semifinále olympijského turnaje s Ruskem 0:3 a budou tak bojovat o bronz. Ze strany národního týmu to nebyl špatný výkon, bohužel znovu vyhořel v koncovce. Svěřenci trenéra Josefa Jandače se v sobotu od 13:10 utkají s vítězem zápasu mezi Kanadou a senzací z Německa.

21.2.2018

Krnov to dokázal, bude hrát semifinále

/1x VIDEO/ Hokejisté Krnova si zahrají v semifinále Krajské hokejové soutěže. Svěřenci trenéra Pavla Hulvy dokázali vyhrát rozhodující třetí čtvrtfinálový zápas v Porubě. V boji o finále je čeká lídr základní části – Orlová.

21.2.2018

Hokejisté porazili USA a zahrají si na OH o medaili. Francouz vychytal nájezdy

/FOTOGALERIE, ANKETA/ Uf, to bylo drama! Čeští hokejisté postoupili do semifinále olympijského turnaje, když porazili tým USA 3:2 po samostatných nájezdech. Američané ale byli tuhé sousto, i když národní tým byl po většinu zápasu lepší. O finále se svěřenci trenéra Josefa Jandače utkají s Ruskem.

20.2.2018

Benešov podruhé padl s Orlovou a sezona pro něj končí

Druhé čtvrtfinále play-off krajské hokejové ligy mezi Horním Benešovem a Orlovou zvládli lépe hosté. Ke středečnímu vítězství přidali další výhru v poměru 6:3 a postupují do semifinále.

20.2.2018

René Kysučan: Už kvůli fanouškům jsme měli zápas zvládnout

Velké zklamání zasáhlo v sobotu hokejové fanoušky v Krnově. Strojosvit druhou odvetu s béčkem Poruby prohrál 3:5. Domácím nevyšla druhá třetina, ve které zápas ztratili.

20.2.2018

Michal Birner: Americe máme co vracet

Čeští hokejisté mají před sebou čtvrtfinálovou bitvu s Amerikou. Jandačovi hoši jsou nažhaveni. V rámci přípravy byli ladit formu i na tréninku zlaté lyžařky Ester Ledecké.

19.2.2018

Krnov v domácí aréně neuspěl, série se stěhuje do Poruby

Mohli slavit postup do semifinále. Bohužel se tak nestalo. Krnovští hokejisté odvetu s béčkem Poruby doma nezvládli a po porážce 3:5 se série stěhuje na porubský led.

18.2.2018

Výhra ve skupině! Češi si poradili i se Švýcary

/FOTOGALERIE/ Ani ve třetím olympijském zápase nenašli hokejisté České republiky přemožitele a po úspěších nad Koreou a Kanadou v neděli ráno našeho času porazili Švýcarsko 4:1. Tím si zajistili vítězství ve skupině a přímý postup do čtvrtfinále.

17.2.2018

Češi bojovali jako lvi. Kanadu porazili 3:2 po nájezdech

/FOTOGALERIE/ Čeští hokejisté v druhém zápase olympijského turnaje porazili Kanadu 3:2 po samostatných nájezdech. Národní tým předvedl mnohem lepší výkon než proti Koreji a rázně vykročil do čtvrtfinále.

16.2.2018

V Krnově si přejí plný dům a postup

/POZVÁNKA/ Jedno vítězství dělí krnovské hokejisty od postupu do semifinále krajské hokejové soutěže.

15.2.2018

Trápení a hubená výhra. Hokejisty na OH málem zaskočil korejský outsider

/FOTOGALERIE/ Česká hokejová reprezentace nevstoupila do olympijského hokejového turnaje šťastně. Národní tým sice porazili domácí Jižní Koreu 2:1, hubený výsledek proti outsiderovi skupiny je ale zklamáním.

15.2.2018

Benešov venku Orlovou nepřekvapil

Hokejisté Horního Benešova včera na ledě Orlové vstoupili do čtvrtfinálové série play-off Krajské hokejové ligy. Hosté favoritovi nakonec podlehli v poměru 1:7.

15.2.2018

Skvěle! Krnov vyhrál úvodní čtvrtfinále

Skvěle chytající gólman Krnova Jiří Novák byl základním stavebním kamenem krnovského Strojosvitu při vítězství na ledě Poruby.

13.2.2018

Hokejové play-off je tady

Vrchol krajské hokejové ligy je tady. Na programu jsou čtvrtfinálové duely.

13.2.2018

Derby vyhrál Benešov

Krajská hokejová liga v posledním kole základní části nabídla souboj dvou lokálních rivalů. Horní Benešov na svém ledě přehrál Krnov, a to v poměru 4:1.

7.2.2018

Pavel Hulva trenérem Krnova

Zkušený hokejový trenér Pavel Hulva sice skončil na lavičce šumperských Draků, nicméně bez angažmá dlouho nezůstal.

7.2.2018

Horní Benešov se v Bohumíně prosadil jen jednou

Hokejisté Horního Benešova se v sobotu představili na ledě Bohumína. Po prohře 1:7 si ale další body do tabulky Krajské hokejové ligy nepřipsali.

7.2.2018

Krnov si otevřel střelnici

Devíti brankami se v sobotním duelu proti Českému Těšínu blýskli krnovští hokejisté. Pod novým trenérem Pavlem Hulvou vyhráli 9:5.

30.1.2018

Krnov rozhodl už v první třetině

Raketový vstup měli krnovští hokejisté v zápase krajské ligy proti Rožnovu. Výběr trenéra Jaroslava Plánovského už v jedenácté minutě vedl 6:0, nakonec zvítězil 8:3.

30.1.2018

Horní Benešov nakonec hokejový debakl odvrátil

Hokejisté Horního Benešova v dalším kole Krajské hokejové ligy na svém ledě přivítali porubské béčko, kterému nakonec podlehli v poměru 2:5.

21.1.2018

Krnov přišel o body dvě minuty před koncem

Dvě minuty chyběly k tomu, aby krnovští hokejisté bodovali v Bohumíně. Nakonec je rozesmutnil Král a sen o umístění do čtvrtého místa se začíná pomalu rozplývat. Krnov prohrál 4:3.