„Při příchodu do Vrbna jsme se s vedením domluvili na půlroční spolupráci, s tím, že pak se rozhodneme, co dál,“ řekl úvodem Antonín Mura. „Musím přiznat, že práce měla přestala naplňovat, chci o něco hrát. Jenomže ve Vrbně měli asi jiné představy, dosavadní páté místo je stropem,“ řekl. V okresním přeboru jeho tým odehrál devět zápasů s bilancí pěti výher a čtyř porážek. „Myslím si, že páté místo je výborným umístěním. Více z týmu vymačkat nešlo,“ míní zkušený trenér. „Rozhodně ale Vrbno nechci hanit. Páté místo je hezké, navíc jsme přitáhli na stadion i diváky, na zápas s Lichnovem jich přišlo okolo dvou stovek,“ těšilo Antonína Muru.

Radek Tůma
Hokejový univerzál z Opavy Tůma posílil Horní Benešov. Hokej mu zkrátka chyběl

Trenér Muru mrzelo, že nemohl mít k dispozici kompletní kádr. „Hrávali jsme bez tří až pěti hráčů základní sestavy, a to se do hry a výsledků projevovalo. Stávalo se, že v brance nám nastupoval patnáctiletý kluk. Třeba týmy jako Lichnov, Staré Město nebo Dolní Moravice byly na tom jinak. V jejich sestavách byli hráči, kteří prošli vyššími soutěžemi,“ pokračoval Antonín Mura.

Zkušený kouč ale bez fotbalu nezůstane. „Něco nyní řeším, o víkendu budu mít jasněji. Fotbal je mým životem a rozhodně končit nechci,“ uzavřel trenér, který v minulosti pracoval například v Krnově, Bruntálu, Mikulovicích či Městě Albrechticích.